On to myslel vážne: Elon Musk predstavil nový plameňomet, stojí niekoľko stoviek!

Či tomu niekto veril alebo nie, je asi teraz zrejme jedno, pretože sme sa nakoniec skutočne dočkali.

Či tomu niekto veril alebo nie, je asi teraz zrejme jedno, pretože sme sa nakoniec skutočne dočkali. Šialený vizionár predsa len vyrukoval s plameňmi chrliacou zbraňou, na ktorej je možné vidieť logo jednej z jeho spoločností. 

A aký je teda jej účel? Nový plameňomet z dielne kopacej The Boring Company nemá podľa všetkého žiadne špeciálne zameranie. Elon Musk ho priniesol medzi nás iba preto, že sa im podarilo predať niekoľko desiatok tisícok šiltoviek s presne tým istým logom. Jednoducho dodržal svoj sľub.

Ako píše Engadget, plameňomet si môžu potenciálni zákazníci predbežne objednať za 500 amerických dolárov, pričom je momentálne k dispozícii asi 20-tisíc kusov.

“Guaranteed to liven up any party!”
“World’s safest flamethrower!”

Existuje tu ale celkom slušná šanca, že pri medzinárodných objednávkach nastane mierne navýšenie spomínanej cenovky, a to vrátane komplikácií so samotným doručením, pretože ide o zbraň, ktorá je v každej krajine regulovaná tak trošku rozdielnym spôsobom. Napríklad v Spojených štátoch amerických majú dovolené plameňomety s plameňom do 3 metrov, takže tam celý nákupný proces prebehne bez akýchkoľvek komplikácií, informuje web Electrek.

Odosielanie prvých kúskov najšikovnejším záujemcom nastane niekedy počas jari, momentálne ale nepoznáme žiadny konkrétny dátum.

Great for roasting nuts ? ?

A post shared by Elon Musk (@elonmusk) on

TIP REDAKCIE
HiFuture FlyBuds Pro: Kvalitné bezdrôtové slúchadlá s atraktívnym dizajnom a fantastickou zľavou!