Využi vianočný ošiaľ: Tieto gadgety môžu byť tvoje za smiešne sumy!

Vianoce sú čo chvíľa tu, a tak by sme pomaly ale isto mali mať pripravené všetky darčeky, ktorými chceme obdarovať našich najbližších.

Vianoce sú čo chvíľa tu, a tak by sme pomaly ale isto mali mať pripravené všetky darčeky, ktorými chceme obdarovať našich najbližších. Riešiť ich z ďalekej Číny už z dôvodu dlhej doby dodania nemá zmysel. Čo však má zmysel, je využiť vianočné ceny, ktoré v obchodoch ešte stále figurujú. TECHBYTE sa spojil s obchodom TomTop.com, ktorý špeciálne pre vás pripravil niekoľko zľavových kupónov, vďaka ktorým môžeš ušetriť slušných pár eur.

Bluetooth slúchadlá

Budúcnosť slúchadiel (alebo iných zariadení) je bezdrôtová. Uvedomujeme si to čím ďalej tým viac, čomu dopomáhajú aj výrobcovia, ktorí jeden po druhom odstraňujú 3,5mm jack pre slúchadlá. Ak chceš vyskúšať či by ti takáto budúcnosť vyhovovala, vyskúšaj lacný pár, ako napríklad tieto, ktoré sme pre teba vybrali. Po zadaní kupónu AJFO stoja len 2,49 €. S poštovným zadarmo nie je o čom!

Bluetooth slúchadlo (do auta, na behanie, atď.)

Ak preferuješ len jedno slúchadlo, čo tak si zaobstarať také, ktoré vyzerá ako Apple Airpod, akurát za podstatne nižšiu cenu? Novinka stojí len 5,15 € a ponúka pripojenie až na 10 metrov od zariadenia (pomocou Bluetooth 4.1). Okrem toho je extrémne ľahká, do ucha padne ako uliata a na jedno nabitie vydrží až 3-4 hodiny prehrávať hudbu alebo 6 hodín telefonovania. To už musí stačiť každému.

Batoh s USB portom

Jedna vec je často nedoceňovaná. Je to batoh, školská taška alebo fotobatoh, v ktorom nosíme všetko svoje vybavenie. Naozaj, už aj ja som sa pristihol pri tom, ako som do ruksaku za (obrazne) 3 centy strkal drahý fotoaparát. Ak chceš mať srdiečko na správnom mieste, mal by si zainvestovať do niečoho lepšieho. Nemusíš si pritom kupovať mega drahú záležitosť. Postačí napríklad aj takýto pekný ruksak, ktorý má rozdelené vnútorné úložiská tak, aby sa nič nestalo tvojmu notebooku alebo tabletu.

Na tomto konkrétnom kuse je zaujímavé aj to, že má v sebe vstavaný USB port. Zvnútra k nemu pripojíš powerbanku, zvonku zas telefón a nabíjaš pohodlnejšie, než keď by si mal v ruke držať aj mobil, aj powerbanku.

Edifier W806BT: Bluetooth slúchadlá za dobrú cenu

Ak máš k dispozícii mierne vyšší rozpočet (stále sa nebavíme o stovkách eur), možno by sa ti viac páčili Bluetooth slúchadlá s poriadne dlhou výdržou batérie a pohodlnými náušníkmi. Koniec koncov, ja som tiež väčším zástancom plnohodnotných, veľkých slúchadiel, takže s tebou súcitím.

TIP REDAKCIE
Apple vraj plánoval vlastnú cloudovú hernú službu: Nespustil ju z veľmi dôležitého dôvodu

Riešenie od Edifier vďaka 1 200 mAh batérii ponúka dlhú výdrž batérie – až 70 hodín prehrávania hudby alebo až 800 hodín v režime standby. Okrem toho majú pohodlné náušníky, 40mm neodymiové meniče a nechýba ani pribalený kábel pre prípad, ak by sa raz predsa len vybili. Slúchadlá môžu byť vďaka kupónu AJVALE tvoje za veľmi rozumných 26,65 €.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať