Plastový iPhone X? Takto by mohla vyzerať lacnejšia a farebnejšia verzia!

Najbohatšia spoločnosť na svete, Apple, ešte pred štyrmi rokmi (koncom 2013), predstavila nový iPhone, ktorý nebol podobný žiadnemu inému. Volal sa iPhone 5c a bol z „plastu bez výčitiek“.

Najbohatšia spoločnosť na svete, Apple, ešte pred štyrmi rokmi (koncom 2013), predstavila nový iPhone, ktorý nebol podobný žiadnemu inému. Volal sa iPhone 5c a bol z „plastu bez výčitiek“. To boli slová muža, ktorý stál za jeho podobizňou, Jonyho Iva. Nešlo teda o seriózne vyzerajúce modely, aké Apple dovtedy vyrábal a rovnako nebol ani tak drahý.

Čo ak by Apple priniesol podobne hravý dizajn aj k modelu iPhone X? Čo ak by mal iPhone X plastovú verziu? Ako by vyzerala? Všetko super otázky, tak sa na to poďme pozrieť.

Aj napriek tomu, ako zvláštne to môže znieť, plastový iPhone X vyzerá veľmi pekne. Naozaj sa mi páči využitie hravých farieb a pokrokových technológií. Samozrejme, nejde o dizajn, ktorý bude voňať každému, no o to ide. Niekto chce mať jednoducho krikľavo-zelené zariadenie s pekným displejom, Face ID a všetkými ostatnými hračkami.

TIP REDAKCIE
Nový fenomén? Vlastný čipset plánuje aj Oppo, prísť môže už v roku 2023

Čo by ste povedali na takýto model? Páči sa vám alebo sa budete modliť, aby ste ho už znovu nevideli? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať