Natáčaš rád videá? Toto príslušenstvo na telefón MUSÍŠ mať!

Natočiť pekné video je niekedy poriadny problém. Ľudské ruky totiž nie sú úplne pevné a často sa roztrasú hlavne vtedy, keď sa sústredíte, napríklad pri natáčaní videa.

Natočiť pekné video je niekedy poriadny problém. Ľudské ruky totiž nie sú úplne pevné a často sa roztrasú hlavne vtedy, keď sa sústredíte, napríklad pri natáčaní videa. Krásne hladké a oku veľmi lahodiace zábery, aké vidíme vo filmoch či kvalitnejších seriáloch teda ani náhodou nehrozia.

Našťastie žijeme v dobe, keď sa aj tento nedostatok dá vyriešiť, a to poriadne jednoducho. Pred pár rokmi na trh prišli stabilizátory, tzv. gimbaly, určené aj pre telefóny. Jedným z lídrov v tomto segmente je aj spoločnosť FeiyuTech.

ZhiyunTech SPG

Cena: 94,59 € | Kupón: OD4882

Tá predstavila svoj model FeiyuTech SPG, ktorý je určený hlavne pre smartfóny, ako aj pre akčné kamery GoPro Hero.

Stabilizátor je vyrobený z kvalitného plastu (áno, aj plast môže byť kvalitný) a ponúka niekoľko dôležitých ovládacích prvkov. Po pripojení cez Bluetooth môžeš ovládať spúšťanie a vypnutie nahrávania, ako aj pohyb samotného stabilizátoru. Pomocou joysticku vieš telefónom točiť pomaly alebo rýchlo, podľa toho čo od neho potrebuješ. Pozri si však video, v ktorom je to perfektne vysvetlené.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: 4ka zverejnila vianočnú ponuku na rok 2021. Zlacňuje služby aj telefóny!

Koľko teda stojí takáto „sranda“? Známe riešenia od firiem ako DJI sú poriadne drahé. Často siahajú aj do niekoľko sto eur. Riešenie od ZhiyunTech je podstatne lacnejšie, po zľave stojí len 94,59 €. Stačí, ak v obchode CAFAGO zadáš kód OD4882 a cena sa magicky zníži. Táto akcia však platí len do 5. decembra alebo do vypredania zásob, preto treba konať rýchlo.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať