Amazon Music pridáva podporu Google Cast

Portál TechHive ako prvý spozoroval, že Android aplikácia Amazon Music dostala v novom update aj podporu pre Chromecast.

Portál TechHive ako prvý spozoroval, že Android aplikácia Amazon Music dostala v novom update aj podporu pre Chromecast. Toto je veľmi prekvapujúci krok, keďže aplikácia bola dostupná niekoľko rokov bez podpory Chromecast. Navyše to vyzerá tak, že Google a Amazon sa veľmi nemusia.

Prečo by sa Google a Amazon neznášali?

Minulý mesiac spoločnosť Google odstránila YouTube z Echo Show, avšak ešte predtým Amazon odstránil Chromecast zo svojho obchodu. Toto poukazuje na to, že tieto dve spoločnosti nemali za posledné roky práve najlepší vzťah. Chromecast však nie je dostupný na iOS verzii Amazon Music, čo znamená, že Amazon primárne vylepšoval svoju Android aplikáciu. Je možné, že sa Amazon a Google nenenávidia tak moc, ako sme si mysleli?

Bez ohľadu na vzťahy môžete teraz bez problémov Cast-ovať vašu hudbu na rôznych reproduktoroch podporujúcich Cast s novou Android aplikáciou. Update je práve teraz dostupný v Google Play obchode.

TIP REDAKCIE
Trvalo to, no dočkali sme sa: Instagram konečne umožní nahrávanie fotiek a videí cez desktop
Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať