zotac arctic mini 1

Malá potvora! Toto je najmenšia GTX 1080 Ti s vlastným vodným chladením

Ak aspoň jedným očkom sledujete scénu s hernými grafikami iste viete, že GTX 1080 Ti sa radí medzi absolútnu výkonnostnú špičku.

Ak aspoň jedným očkom sledujete scénu s hernými grafikami iste viete, že GTX 1080 Ti sa radí medzi absolútnu výkonnostnú špičku. Väčšina kariet je poriadne veľkých, zaberajú dva a niekedy až tri sloty a len tak tak sa vojdu do bedne. Čo je to teda na obrázku vyššie? Je to fakt GTX 1080 Ti? Je a je úžasná.

Ide o najmenšiu GTX 1080 Ti na trhu, volá sa ZOTAC ArcticStorm Mini a disponuje vlastným vodným chladením. Karta je dlhá len 21,2 cm, čo je takmer o približne 9 centimetrov menej, než v prípade bežných kariet. Skvele sa tak hodí do systémov založených na skriniach typu ITX (tých maličkých).

zotac arctic mini 2

Bohužiaľ, karta je stále dvojslotová, a to hlavne kvôli DVI konektoru, ktorý, povedzme si na rovinu, na takejto karte ani byť nemusel. Chápeme ale, že niektorí z vás DVI stále potrebujú, tak tam ostal.

zotac arctic mini 3

Vodné chladenie pláva v priehľadných trubkách, takže v skrinkách s oknom ukáže naozaj parádne. Okrem toho, kompatibilné je s trubkovým závitom G 1/4″, takže ho môžete ešte trošku vylepšiť.

Total
1
Zdieľaní