Puzdro LAER ochráni laptop a zároveň nabije smartfón bez pripojenia jediného kábla

Na prvý pohľad možno vyzerá ako obyčajné puzdro, no ak si prelistujete jeho technické špecifikácie, tak veľmi rýchlo zistíte, že až tak obyčajné nie je. LAER v sebe skrýva jednoducho vymeniteľnú batériu.

Na prvý pohľad možno vyzerá ako obyčajné puzdro, no ak si prelistujete jeho technické špecifikácie, tak veľmi rýchlo zistíte, že až tak obyčajné nie je. LAER v sebe skrýva jednoducho vymeniteľnú batériu, a to vrátane viacerých typov výstupov, kde nechýba ani čoraz populárnejšie bezdrôtové nabíjanie smartfónov.

Zatiaľ však ide iba o crowdfunding projekt z webu Indiegogo, kde sa tvorcovia technologicky moderného puzdra snažia vyzbierať dostatok finančných prostriedkov na realizáciu ich ambiciózneho nápadu, ktorý by jedného dňa mohol celkom vážne preraziť. V dobe, kedy je elektrická energia čoraz žiadanejšia, sa niečo podobné hodí takmer každému, kto často cestuje.

LAER

Do puzdra LAER môžeme vložiť buď 5 000 alebo až 20 000 mAh batériu, pričom všetko záleží už iba od toho, po akej verzii siahneme. Základná bude mať v balení, logicky, tú menšiu, zatiaľ čo tá drahšia dostane obe. Rovnako je k dispozícii aj šikovná taška na rameno, aby bol prenos puzdra s ťažším laptopom trošku pohodlnejší.

TIP REDAKCIE
Najväčšia herná akvizícia v histórii: Microsoft kupuje Activision Blizzard za takmer 70 miliárd dolárov!

Medzi výstupmi figuruje obojstranné USB C, bezdrôtové nabíjanie Qi a problém nebude ani s nabíjaním prenosného počítača. Špecifikácie ale zahŕňajú aj Bluetooth konektivitu či podporu pre rýchle nabíjanie Quick Charge vo verzii 3.0. LAER má dokonca aj vlastnú mobilnú aplikáciu, kde používateľ puzdra nájde viacero užitočných informácií a tiež kôpku nastavení.

Sériová výroba vraj začne až koncom februára 2018.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať