Xiaomi JIMMY JW31: „Wapka,“ ktorá si vystačí s akýmkoľvek zdrojom vody je tu za výnimočnú cenu!

Xiaomi produkuje jedny z najšikovnejších a cenovo najdostupnejších zariadení vôbec. Pekným príkladom sú dnešné tipy.

Xiaomi svoje portfólio poriadne rozširuje. Po telefónoch, tabletoch, notebookoch či inteligentných svetlách pripravuje aj príslušenstvo, ktoré využijete aj v iných aspektoch svojho života. Tak napríklad, k dispozícii má vysokotlakový čistič Xiaomi JIMMY JW31.

Xiaomi JIMMY JW31 – vysokotlakový čistič

🛒 Cena: 103,99 € | 🎫 Kupón: waEZNCFT | 🚚 Poštovné z EÚ skladu: Zadarmo

Jar sa nám na Slovensku pomaly rozbieha, čo je perfektný čas vytiahnuť von auto a poriadne sa mu po zime povenovať. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt od Xiaomi.

Volá sa Xiaomi JIMMY JW31 a tak ako sme už naznačili, ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody.

Vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov. Medzi tie využívanejšie patrí napríklad režim Eco Energynižším tlakom. Využíva sa napríklad pre umývanie čelného okna alebo kľudne aj na umytie zablateného psíka.

TIP REDAKCIE
Ďalší veľký úspech NASA: Vedcom sa podarilo vypestovať rastliny z mesačného prachu!

Vnútri Xiaomi JIMMY JW31 sa nachádza 5 batérií, každá s kapacitou 2 500 mAh. Ponúknuť by mali dosť času na umytie dvoch áut. Keď sa čistič nakoniec vybije, opäť ho nabijete priloženou 21 W rýchlonabíjačkou. Z 0 % na 100 % sa nabije za 2,5 hodiny.

Pre zníženie ceny nezabudnite použiť zľavový kód waEZNCFT. Zariadenie vám bude doručené priamo z nemeckého skladu, čo znamená, že nebudete doplácať DPH ani žiadne ďalšie poplatky.

>>> Kúpiť Xiaomi JIMMY JW31 za 103,99 € <<<

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom Geekmaxi.