magio internet

VIANOCE 2021: Telekom prekvapuje, dáva 2x dáta aj 20 € kredit navyše!

Telekom ukázal, čo začne ponúkať na Vianoce 2021. Tešiť sa môžete na dáta aj kredit navyše!

Telekom dnes počas stretnutia s médiami predstavil ponuku pre Vianoce 2021. Predstavenie ponuky prišlo len týždeň po tom, ako tak spravil konkurenčný Orange. V samostatnom článku sme vám predstavili, aké darčeky a ponuky si Telekom pripravil pre zákazníkov s paušálmi, teraz sa poďme pozrieť, čo ponúka pre zákazníkov s predplatenými kartami.

Najväčším ťahákom bude jednoznačne dvojnásobok dát a extra kredit pri prenose čísla. Tým sa Telekom nielen zavďačí existujúcim zákazníkom, zároveň aj osloví tých, ktorí momentálne využívajú služby niektorého z iných operátorov.

Telekom: 20 € kredit za prenos čísla

Prvým benefitom, ktorý zaujme, je 20 € kredit za to, že si do Telekomu prenesiete číslo. „Vďaka tejto akcii môžu získať extra kredit 20 € s platnosťou 30 dní, ktorý sa však dá ďalším dobíjaním kreditu predlžovať,“ píše Telekom. Akcia pritom trvá od 27. 10. 2021 do 31. 12. 2021.

2x viac dát, s ktorým získate 10 GB dát za 8 €

Táto akcia poteší dátových používateľov predplatených kariet Predplatenka, aj Easy. Ak si počas vianočnej kampane aktivujú jeden z 30-dňových balíkov, získajú dvojnásobný objem dát.

Pri Predplatenke platí akcia pre 1 GB, 3 GB a 5 GB balíky dát, pričom zákazník dostane vždy 2x toľko. Najvyšší balík bude obsahovať takto už bezkonkurenčných 10 GB za 8 €.

TIP REDAKCIE
Oprávnenia aj widgety: Google prináša do Android smartfónov nové funkcie

Pri Easy sú k dispozícii balík VŽDY GIGA (štandardne objem 1,5 GB, v akcii 3 GB) a VŽDY 2 GIGA (štandardne objem 2,5 GB, v akcii 5 GB)

telekom

Obnovovať môžete aj opakovane

Benefit sa dá využiť opakovane, stačí ak si budú zákazníci balík obnovovať aj po trvaní kampane. V praxi tak môže mať zákazník dvojnásobne objemy dát aj desaťkrát, ak sa mu bude stále obnovovať balík.

Existujúci zákazníci balíkov nemusia robiť nič a automaticky sa im benefit aktivuje, takže budú môcť využívať dvojnásobný balík dát od najbližšej obnovy.

Pri dvojnásobných balíkoch navyše platí benefit prenášania neminutých dát do ďalšieho mesiaca. Takže ak má zákazník napríklad balík 5+5 GB za 8 €, nemusí ho minúť v jednom mesiaci, ale časť dát si môže preniesť do ďalšieho.

Aj táto akcia bude trvať od 27.10.2021 do 31.12.2021.

Vianočné prekvapenie v aplikácii

Súčasťou vianočnej kampane sú aj vianočné prekvapenia pre všetkých v Telekom aplikácii. Zákazníci s predplatenými kartami sa môžu tešiť buď na Dvojnásobný kredit alebo Nekonečné dáta na 1 deň, podľa vyžrebovaného benefitu. Prekvapenie si môžu zákazníci vyzdvihnúť od 27. 10 do 31. 12. 2021.

Total
43
Zdieľaní
Total
43
Zdieľať