AKTUÁLNE: Rádio Anténa Rock končí! Poslednýkrát bude vysielať 30. septembra

Milovníci tvrdej hudby majú posledný mesiac naladiť si rockové rádio Anténa Rock. O blížiacom sa konci rádio informovalo na svojej stránke, koniec potvrdil aj server Rádiá.sk. Koniec rádia má súvisieť s jeho slabšími výsledkami.

Hovorí sa, že 7-my rok je vždy prelomový. U nás to platí dvojnásobne,píše rádio na svojom webe. „Priatelia, už 1. októbra bude mať Rádio Anténa Rock 7 rokov! Podľa mnohých psychológov je 7-my rok vo vzťahu prelomový. Po veľkej úvodnej eufórii môže prísť veľké fiasko. My ho ale nechceme zažiť. Sme rockeri a je nám bližšia teória, že v najlepšej forme treba prestať. A tak naše vysielanie pomaly končí. Poslednýkrát sa počujeme 30.septembra,uvádza.

Dlhú dobu v strate

Niektoré z najväčších slovenských rádií menia majiteľa. Skupina J&T predáva rádiá vo svojom portfóliu. Majiteľa zmení napríklad Vlna, Jemné či Európa 2. Anténa Rock bohužiaľ nezaujala nikoho, a tak na konci mesiaca skončí.

TIP REDAKCIE
Spotify vyhovelo Adele a vyplo náhodné prehrávanie skladieb v albumoch

Ku ukončeniu vysielania tak dôjde 1. októbra 2021, teda presne na 7. narodeniny rádia. Rádio malo prevádzkou generovať len straty, uvádza server radia.sk.  

Bude vám Anténa rock chýbať? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
190
Zdieľaní
Total
190
Zdieľať