Kryt na iPhone 13: Aký sa oplatí a kde ho kúpiť?

Kryt ochráni telefón nielen pred nechceným pádom, ale zároveň pomôže zachovať jeho hodnotu pri ďalšom predaji.

Modely z novej série iPhone 13, ktorá bola predstavená len pred niekoľkými dňami, sa pomaly dostávajú do rúk svojich nových majiteľov. Ak ste si telefón predobjednali medzi prvými, zrejme sa vám podarilo dostať sa do prvej vlny dodávok a svoj nový smartfón od Apple už máte doma.

Smartfónov je zatiaľ málo, pretože aj gigantov, akým spoločnosť Apple je, čipová kríza neobišla. To isté sa týka ak príslušenstva pre túto sériu, ktoré sa na pulty predajcov dostávajú postupne.

Jeden z prvých doplnkov, ktoré by ste si mali pre svoj nový telefón kúpiť, je rozhodne ochranný kryt. Konštrukcia novinky iPhone 13 je síce krásna, no zároveň aj veľmi krehká. A kto by chcel telefón za niekoľko stoviek eur ihneď rozbiť alebo poškriabať? Zrejme nikto. Uloženie telefónu do ochrannému krytu okrem toho však pomôže zachovať hodnotu telefónu pri prípadnom ďalšom predaji.

Ochranný kryt iPhone 13

U predajcu mobilných telefónov a príslušenstva Mobilonline nájdete už teraz bohatú ponuku rozličných krytov. Chcete obyčajný? Knižkový? S potlačou? Jednofarebný?

Vyberte si kryt podľa seba

V ponuke si môžete vybrať zo silikónových a plastových puzdier v rôznych štýloch a farebných prevedeniach. Nájdete tu jednofarebné puzdrá, ale aj kryty s potlačou od známych značiek, akými sú napríklad Guess či Karl Lagerfeld, v ktorých si svojho favorita nájdu ako dámy, tak i páni. Pre lepšie uchopenie a prácu so zariadením môžete siahnuť po puzdre s “prsteňom” na zadnej strane, ktorý vám uľahčí držanie telefónu a súčasne slúži ako stojan pri sledovaní obsahu na šírku.  

Ochranný kryt na iPhone 13

Ak si chcete krytom chrániť aj displej, môžete si vybrať jeden z knižkových puzdier, do ktorých si môžete skryť aj doklady či platobné karty. Pre ešte lepšiu ochranu tiež môžete využiť aj ochranné sklo, ktoré si môžete zakúpiť a nalepiť svojpomocne, no v prípade, že si na to netrúfate, môžete požiadať šikovný personál v akejkoľvek predajni Mobilonline.

Kryty aj ochranné sklá sú dostupné pre všetky štyri modely zo série iPhone 13 – iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 ProiPhone 13 Pro Max.

Total
66
Zdieľaní
Total
66
Zdieľať