Samebike LO26: Špičkové riešenie na leto so 60 km dojazdom a 150 kg nosnosťou!

Hľadáte perfektný elektrobicykel do mesta alebo do lesa? Samebike LO26 patrí medzi najlepšie riešenia za nízku cenu!

Ak si na leto hľadáte dopravný prostriedok, máme pre vás skvelý tip, ktorý si nebudete vedieť vynachváliť. Volá sa Samebike LO26, ponúka bohatú výbavu, vysoký výkon a všestrannosť, aká sa nevidí často.

Samebike LO26 disponuje 350 W motorom a 10 Ah batériou, vďaka ktorej na čisto elektrický pohon prejde úctyhodných 25 – 35 kilometrov. Keď mu však pomôžete a sem-tam zaberiete aj vy, dojazd sa hravo vyšplhá až na 60 kilometrov. Z 0 % na 100 % sa batéria nabije za 4 hodiny.

Samebike LO26 – elektrický bicykel

Cena: 769,99 € | Poštovné z EÚ skladu: Zadarmo

Rám bicykla je vyrobený z odolnej zliatiny hliníka, vďaka ktorej ponúka nosnosť až do 150 kilogramov. Vhodný je teda nielen pre atletické typy ľudí, ale pre všetkých tých, ktorí sa chcú opäť vrátiť na dve kolesá.

Bicykel má predné aj zadné odpruženie, vďaka ktorému bude jazda príjemná nielen po upravených cestách, ale aj v lese alebo na lúke. Pruženie sa, pochopiteľne, dá vypnúť, resp. deaktivovať. Hodí sa to na rovných úsekoch, kde nie je potrebné. Zároveň sa tak zvyšuje efektivita motora.

Vo výbave bicykla Samebike LO26 je tiež počítač, ktorý plní niekoľko dôležitých úloh. Tou prvou je monitorovaniu stavu bicykla. Ak by sa vyskytla chyba, okamžite vás na ňu upozorní. Meria aj aktuálnu rýchlosť a vzdialenosť, zobrazuje kapacitu batérie a aktuálny prevodový stupeň.

Riadidlá ponúkajú jednoduché a intuitívne ovládanie samotného bicykla, ako aj LCD displeja. Na ľavej strane nájdete brzdu, ovládanie displeja a prehadzovacieho systému. Na pravej zas môžete ovládať výkon motora posuvníkom. Presne v strede sa nachádza spomínaný počítač.

Veľkou výhodou elektrického bicykla je možnosť doslova ho zložiť na polovicu. Jeho rám disponuje systémom, pomocou ktorého ho jednoducho zložíte, a tak ho ľahšie môžete prevážať autom alebo skladovať napríklad v kancelárii alebo škole.

Samebike LO26 stojí 769,99 € a dostupný je z európskeho skladu. Po objednaní vám tak príde rýchlobez dodatočných poplatkov. Poštovné na Slovensko je už tradične zadarmo.