S Pen alebo kryt pre Samsung Galaxy S21? Takéto sú ceny

Chceli by ste flipové puzdro s perom S Pen? Pripravte si necelých 95 eur.

Predstavenie vlajkových smartfónov Samsung Galaxy S21 máme za sebou. Vieme teda, akou výbavou disponujú a koľko stoja. Konečná cena sa dá ľahko navýšiť, pokiaľ si zákazník zakúpi originálne príslušenstvo.

Drahé vlajkové lode je vhodné chrániť krytom alebo puzdrom, aby odolali prípadnému pádu na zem a neželaným škrabancom. Hodiť sa môže aj adaptér s rýchlym nabíjaním či dotykové pero S Pen, ktoré je podporované najlepšie vybaveným modelom Galaxy S21 Ultra.

Ak ste si objednali mode Galaxy S21, vybrať si môžete z deviatich puzdier. Pre majiteľov Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra Samsung pripravil až desať krytov.

Samozrejme, na trhu je (bude) množstvo iného príslušenstva, ktoré ponúkajú výrobcovia tretích strán, napríklad obľúbený Spigen. Výrobcovia smartfónov ale odporúčajú používať originálne príslušenstvo, čo je pochopiteľné.

Počúvať ich určite nemusíte, no také pero S Pen alebo kompatibilnú nabíjačku zoženiete asi len u Samsungu. Aké sú teda ceny originálneho príslušenstva?

Flipové puzdro LED View

Foto: Samsung

Puzdro s LED displejom a ovládaním hudby a hovorov bez jeho otvorenia. Kryt má antimikrobiálny povlak a vnútorné vrecko pre platobné karty a doklady. Pre Galaxy S21 a S21+ je dostupné v čiernej, fialovej, ružovej a šedej farbe. Pre Galaxy S21 Ultra je určené čierne a svetlo šedé prevedenie. Odporúčaná maloobchodná cena – 64,90 eur.

Flipové puzdro Clear View

Foto: Samsung

Kryt s antimikrobiálnym povlakom a priehľadným oknom na kontrolu upozornení, odpovedanie na správy a ovládanie prehrávania hudby. Kryt sa predáva v čiernej, fialovej, ružovej a svetlo šedej farbe. Verzia pre Galaxy S21 Ultra má čiernu a šedú farbu. Odporúčaná cena – 54,90 eur.

Flipové puzdro Clear View s perom S Pen

Foto: Samsung

Takmer rovnaký ako vyššie spomínaný kryt. Rozdiel je v tom, že obsahuje držiak na pero S Pen, ktoré je súčasťou krytu. Prejavilo sa to na odporúčanej cene, ktorú Samsung stanovil na 94,90 eur.

Kožený zadný kryt

Foto: Samsung

Štíhle a štýlové puzdro z mäkkej kože v čiernej a hnedej farbe pre všetky tri smartfóny. Kryt je špeciálne navrhnutý tak, aby chránil zadné fotoaparáty. Stáť vás bude 49,90 eur.

Silikónový zadný kryt

Foto: Samsung

Klasika s matnou povrchovou úpravou, ktorá chráni rohy a zadnú časť telefónu. Tenké puzdro v čiernej, fialovej, ružovej a svetlo šedej farbe Samsung ocenil na 29,90 eur.

Silikónový zadný kryt s perom S Pen

Foto: Samsung

Kryt pre Galaxy S21 Ultra 5G s mäkkou textúrou a držiakom na pero S Pen, ktoré je jeho súčasťou. Na trhu je dostupný je len v čiernej farbe za 69,90 eur.

TIP REDAKCIE
Nič vraj nebude: PayPal odmietol špekulácie o prevzatí sociálnej siete Pinterest

Zadný kryt s LED diódami

Foto: Samsung

Dvojvrstvový elegantný kryt so širokým LED displejom, ktorý si ľahko prispôsobíte textami, ikonami a animáciami tak, aby zodpovedal vašej nálade. Toto príslušenstvo v bielej a fialovej farbe je určené pre Galaxy S21 a Galaxy S21+ za 54,90 eur.

Ekologický zadný kryt z recyklovaného materiálu

Foto: Samsung

Fialový alebo mentolovo šedý kryt z udržateľných materiálov, ktorý má za úlohu chrániť smartfón Galaxy S21+. Pokiaľ máte radi recyklované materiály, Samsung vám vyhovie za 34,90 eur.

Tvrdený ochranný zadný kryt so stojanom

Foto: Samsung

Pevný kryt s dvomi stojanmi, ktoré podopierajú smartfón v 45° alebo 60° uhle a sú odpojiteľné bez použitia tlaku, čo bráni ich zlomeniu. K dispozícii je pre všetky tri modely v čiernej a striebornej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena – 34,90 €.

Priehľadný zadný kryt so stojanom

Foto: Samsung

Kryt, pri ktorom vynikne farba smartfónu, ale aj jeho displej. Praktickou súčasťou krytu je stojan, ktorý smartfón podoprie v správnom uhle napríklad pri sledovaní videí. Odporúčaná maloobchodná cena bola stanovená na 29,90 eur.

Priehľadný ochranný kryt

samsung galaxy s21
Foto: Samsung

Priehľadný a odolný kryt predvedie farby z kolekcie Phantom podľa vášho výberu a po okrajoch má protišmykový vzor pre pevnejší úchop. K dispozícii je s čiernym alebo bielym okrajom. Kúpiť si ho môžete za 34,90 eur.

Priehľadný zadný kryt

Samsung galaxy s21
Foto: Samsung

Základný tenký, ale odolný obal bežného strihu za (relatívne) dostupnú cenu 19,90 eur.

Dotykové pero S Pen

Foto: Samsung

Ak si kúpite puzdro s integrovaným perom S Pen, ktoré následne niekde stratíte, môžete si kúpiť ďalšie. Stojí 39,90 eur a Samsung pri ňom spomína „nízke oneskorenie, prirodzený zážitok z písania a precízny hrot.“

Nabíjačky

Dostupné sú tri. Štandardný adaptér s koncovkou USB-C a výkonom 25 W za 29,90 eur. Bezdrôtová nabíjacia podložka v bielej a čiernej farbe s výkonom 9 W a zabudovanými informačnými LED-kami stojí 39,90 eur.

Foto: Samsung

Duálna bezdrôtová nabíjačka obsahuje aj miesto pre hodinky. 9 W výkonom tak súčasne nabíja smartfón aj hodinky Galaxy Watch. Výhodou je, že smartfón nie je nutné kvôli bezdrôtovému nabíjaniu vyťahovať z puzdra. Pri tejto nabíjačke svieti odporúčaná cena 59,90 eur.

Foto: Samsung

V závere ešte spomenieme nové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Pro, ktoré vstúpia do predaja 29. januára 2021 v čiernej, striebornej a fialovej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 229 eur.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať