paypal navod tit

NÁVOD Ako zrušiť PayPal účet? Stačia tieto 3 kroky

Mnohých ľudí prekvapil krok PayPalu, známej služby pre platenie, spoplatniť neaktívne účty sumou 12 € za rok.

Mnohých ľudí prekvapil krok PayPalu, známej služby pre platenie, spoplatniť neaktívne účty sumou 12 € za rok. To je na službu, ktorú nemusíte používať pomerne dosť.

V podmienkach je síce jasne stanovené, že služba tento poplatok *môže* účtovať, čo znamená, že rovnako ich účtovať nemusí, no ako sa hovorí, istota je sekera. Ak sa chcete zrušeniu účtu a poplatku vyhnúť, stačí ak sa do účtu prihlásite aspoň raz za rok.

[irp posts=”121412″ ]

Ak máte PayPal účet a ste si istí, že ho nebudete používať, môžete ho nadobro vymazať. Upozorníme, že tento krok je nezvratný a keď tak spravíte, účet úplne zmizne. Ak ste si predsa len istí, stačí ak budete nasledovať tieto tri naozaj jednoduché kroky.

Zamierte na www.paypal.com, vpravo hore kliknite na „Prihlásiť sa“ a prihláste sa do svojho účtu.

paypal 1
Prihláste sa do svojho účtu.

V administrácii svojho účtu kliknite na ozubené koliesko (vpravo hore), ktoré je umiestnené vedľa „Odhlásiť sa“.

paypal 2
Kliknite na ozubené koliesko (nastavenia)

Vľavo dole sa nachádza možnosť „Zrušiť účet“. Keď na ňu kliknete, PayPal sa vás opýta či účet chcete naozaj zrušiť. Túto voľbu potvrďte.

paypal 3
Vľavo dole nájdete možnosť “Zrušiť účet”. Kliknite na ňu a potvrďte zrušenie účtu.

V prípade, ak máte so zrušením účtu problémy, skúste sa opýtať priamo podpory PayPalu, ktorý vám musí byť schopný pomôcť účet zatvoriť. Alternatívne sa môžete opýtať aj v diskusii nižšie, podobný problém už mohol riešiť niekto z našich čitateľov.

Total
66
Zdieľaní