NÁVOD Ako zrušiť PayPal účet? Stačia tieto 3 kroky

Mnohých ľudí prekvapil krok PayPalu, známej služby pre platenie, spoplatniť neaktívne účty sumou 12 € za rok.

Mnohých ľudí prekvapil krok PayPalu, známej služby pre platenie, spoplatniť neaktívne účty sumou 12 € za rok. To je na službu, ktorú nemusíte používať pomerne dosť.

V podmienkach je síce jasne stanovené, že služba tento poplatok *môže* účtovať, čo znamená, že rovnako ich účtovať nemusí, no ako sa hovorí, istota je sekera. Ak sa chcete zrušeniu účtu a poplatku vyhnúť, stačí ak sa do účtu prihlásite aspoň raz za rok.

TIP REDAKCIE
POZOR: Máte PayPal a nepoužívate ho? Služba vám každý rok vyrubí poplatok 12 €

Ak máte PayPal účet a ste si istí, že ho nebudete používať, môžete ho nadobro vymazať. Upozorníme, že tento krok je nezvratný a keď tak spravíte, účet úplne zmizne. Ak ste si predsa len istí, stačí ak budete nasledovať tieto tri naozaj jednoduché kroky.

Zamierte na www.paypal.com, vpravo hore kliknite na „Prihlásiť sa“ a prihláste sa do svojho účtu.

Prihláste sa do svojho účtu.

V administrácii svojho účtu kliknite na ozubené koliesko (vpravo hore), ktoré je umiestnené vedľa „Odhlásiť sa“.

Kliknite na ozubené koliesko (nastavenia)

Vľavo dole sa nachádza možnosť „Zrušiť účet“. Keď na ňu kliknete, PayPal sa vás opýta či účet chcete naozaj zrušiť. Túto voľbu potvrďte.

Vľavo dole nájdete možnosť “Zrušiť účet”. Kliknite na ňu a potvrďte zrušenie účtu.

V prípade, ak máte so zrušením účtu problémy, skúste sa opýtať priamo podpory PayPalu, ktorý vám musí byť schopný pomôcť účet zatvoriť. Alternatívne sa môžete opýtať aj v diskusii nižšie, podobný problém už mohol riešiť niekto z našich čitateľov.

Total
87
Zdieľaní
Total
87
Zdieľať