whatsapp

Samodeštrukčné správy v aplikácii WhatsApp. Zatiaľ len v beta verzii

Tvorcovia komunikačnej aplikácie WhatsApp testujú samodeštrukčné správy od minulého roka. Zatiaľ nevieme, kedy budú dostupné v stabilnej verzii aplikácie.

Tvorcovia populárnej komunikačnej aplikácie WhatsApp testujú takzvané samodeštrukčné správy od októbra minulého roka. Zatiaľ nevieme, kedy budú dostupné v stabilnej verzii aplikácie.

Trvať to ale nemusí dlho, keďže sa táto novinka objavila v beta verzii aplikácie, konkrétne vo verziách označených ako 2.20.83 a 2.20.84. Samodeštrukčné správy sú také správy, ktoré sa po určitom čase samé automaticky odstránia.

Funkciou disponuje niekoľko komunikačných aplikácií, ktoré si dávajú záležať na ochrane súkromia používateľov. Má ich Telegram a Signal (tzv. miznúce správy), ale aj taký bežnejšie využívaný Snapchat.

Foto: wabetainfo.com

WhatsApp dáva na výber zo štyroch pravidiel, podľa ktorých sa správy v chate automaticky odstránia. Môže sa tak udiať už po jednej hodine, po jednom dni, mesiaci alebo roku. Nastavenie miznúcich správ sa dá aktivovať pri každom rozhovore zvlášť.

Existencia funkcie v beta verzii aplikácie ešte automaticky nepotvrdzuje, že sa dostane aj do stabilnej verzie aplikácie. Vzhľadom na konkurenciu ale očakávame, že sa tak stane. Nejaký čas to ale ešte bude trvať.

TIP REDAKCIE
Winamp hlási návrat: Legendárny prehrávač príde čoskoro, môžete sa stať beta testermi!

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať