Tom Hanks s manželkou majú koronavírus: Herec je v karanténe

Koronavírus sa šíri naprieč svetom a to, koho nakazí si teda skutočne nevyberá.

Koronavírus sa šíri naprieč svetom a to, koho nakazí si teda skutočne nevyberá. Nákaza, ktorú včera WHO označila za pandémiu zatvára kultúrne a športové podujatia a výrazne ovplyvňuje aj školstvo a ďalšie odvetvia. Najnovšími nakazenými majú byť známy herec Tom Hanks a jeho manželka.

Herec o tom informoval na svojom Twitteri, píše Mashable. Hanks sa mal dať s manželkou otestovať na ochorenie COVID-19. Obaja sú pozitívni. Momentálne sa nachádzajú v Austrálii, kde sa zúčastnili predprodukcie filmu o Elvisovi, v ktorom má Tom Hanks účinkovať.

Hanks o celej situácii informoval v krátkom príspevku na Twitteri. Priznal, že obaja mali teplotu a bolesti kĺbov, preto sa dali otestovať. Momentálne sú v domácej karanténe, kde ostanú až do vyliečenia.

Koronavírus sa rozšíril do 114 krajín. Nakazených je v čase písania tohto článku minimálne 118  000 ľudí, 4 200 vírusu bohužiaľ podľahlo. Väčšina ľudí s koronavírusom zažije len mierne príznaky, pre 15 % nakazených budú symptómy vážne, až životu ohrozujúce.

TIP REDAKCIE
Honor nepoľavuje, nový rad smartfónov môže predstaviť už 1. decembra!
Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať