Technologické MDŽ: Pri netradičnej zľave môžete mať Windows 10 Pro za 8,67 €!

MDŽ je tu a spolu s ním aj zaujímavé zľavy na netradičné veci. Jednou z nich je nepochybne zľava na Windows 10 a Office 2019.

Nežnejšie pokolenie by sme si síce mali ctiť a myslieť naň počas celého roka. Medzinárodný deň žien sa však už roky oslavuje 8. marca a inak tomu nebude ani tento rok. Mnohé firmy sa MDŽ rozhodli osláviť rôznymi spôsobmi. Jednou zo spoločností, ktoré na sviatok kladú veľký dôraz je aj Keysworlds.

V rámci osláv si Keysworlds pripravil naozaj zaujímavé ponuky. Nájdete medzi nimi napríklad Windows 10 Pro za najlepšiu cenu – len 8,67 € alebo niektoré z balíčkov Microsoft Office. Tie sa hodia predsa každej študentke alebo len tak do domácnosti.

Windows 10 za 8,67 €

CD kľúč Windows 10 si na Keysworlds môžete kúpiť len za spomínaných 8,67 €. Ak doma máte dva počítače alebo notebooky, cenu môžete znížiť zakúpením balíčka dvoch kľúčov za 14,24 € (7,14 € za 1 kľúč). Dôležité je len jedno – zadajte kupón Emkeys38, ktorý vám celkovú cenu zníži o 38 %.

Microsoft Office 2019 už za 29,50 €

Tí, ktorí už majú Windows 10, no potrebujú balíček Office, máme vynikajúcu správu. Keysworlds má totiž MDŽ zľavu aj na tieto produkty. Stačí zadať kupón Emkeys50 a cena sa razom zníži až o 50 %. Office 2019 Professional Plus vás tak vyjde na 29,50 €.

Rýchlosť, cena a 100 % hodnotenie

Keysworlds je overený obchodník, ktorý sa špecializuje na predaje CD kľúčov a licencií pre rôzny softvér. Po zaplatení vám bude licencie doručená na vami zadaný e-mailový účet do niekoľkých minút.

V prípade, že by ste počas objednávania alebo po zadaní objednávky narazili na problém, neváhajte kontaktovať podporu obchodu na emailovej adrese service@keysworlds.com, ktorá vám rada pomôže. K dispozícii je 24/7.

Pozn.: Kupón Emkeys38 má dlhú platnosť. Kupón Emkeys50 však má platnosť len do konca marca.

Total
38
Zdieľaní
Total
38
Zdieľať