Nokia 1.3 sa nám ukáže počas MWC. Čo všetko ponúkne smartfón za 79 €?

Nokia si na nás chystá nemalé množstvo noviniek, medzi ktoré patrí narpíklad aj smartfón Nokia 1.3, ktorý bude stáť smiešnych 79 EUR.

Jednou zo spoločností, ktoré počas MWC predstavia svoje najnovšie produkty, je aj HMD Global, pod ktorú spadá svetoznáma značka Nokia. Tá si na nás chystá nemalé množstvo noviniek, medzi ktoré patrí napríklad aj smartfón Nokia 1.3, ktorý bude stáť len 79 EUR, píše Gizmochina.

Je jasné, že od telefónu, ktorý nestojí ani 80 EUR, nemôžeme očakávať vysoký výkon, OLED displej či špičkové fotoaparáty. No na druhú stranu, Nokia 1.3 v mnohých ohľadoch prekvapuje.

Veľká batéria a veľký displej

Zariadenie dorazí v dvoch farebných prevedeniach, a to v Charcoal a Cyan. Čo sa týka interiéru, Nokia 1.3 bude vybavená 4 000 mAh batériou a 16 GB interným úložiskom, ktoré si budete môcť rozšíriť prostredníctvom microSD do až 128 GB.

Zariadenie bude poháňať čipset od MediaTek, ktorý bude spolupracovať s len 1 GB operačnou pamäťou RAM. Opäť však musíme poznamenať, že od smartfónu za tak nízku cenu sa naozaj viac očakávať nedá.

TIP REDAKCIE
YouTube testuje novú funkciu: Algoritmus za vás vyberie 20 videí a stiahne ich pre offline pozerenie

Z prednej strany ho bude pokrývať 6-palcový displej s podobným dizajnom, akým sa pýši Nokia 2.3. Očakávať teda môžeme výrez v tvare dažďovej kvapky, ktorý bude obývať 5 Mpx selfie fotoaparát. Na zadnej strane sa pritom bude nachádzať snímač s rozlíšením 8 Mpx.

Ako sme už spomenuli v úvode, zariadenie v hodnote 79 EUR sa nám ukáže počas veľtrhu MWC, ktorý sa koná medzi 24. a 27. februárom.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať