WhatsApp pre iOS získava novú aktualizáciu, odstraňuje otravnú chybu

Stlmené konverzácie vás už nebudú vyrušovať.

0
Zdroj: theverge.com

WhatsApp konečne prichádza s aktualizáciou, ktorá sa stará o opravu otravnej chyby spojenej s upozorneniami na nové správy v stlmených konverzáciách.

Ako píše 9to5mac.com, viacerí používatelia si všimli, že aj keď mali určitú konverzáciu stlmenú, stále sa im zobrazovali notifikácie v podobe bodky nachádzajúcej sa v rohu ikony služby.

Možnosť stlmenia konverzácií je jednou z najužitočnejších funkcií, akú môže ktorákoľvek chatovacia služba ponúknuť. Ak ste členom viacerých skupín, kde si ľudia neprestajne píšu, neustále upozornenia na nové správy môžu byť priam až otravné.

Ako sme však už naznačili vyššie, otravné boli aj naďalej, keďže sa zobrazovali tak či onak. Portál theverge.com však upozornil, že WhatsApp túto chybu už konečne opravil: „Najnovšia aktulizácia WhatsApp pre iOS odstraňuje problém so zobrazovaním notifikácie na nové správy v stlmených chatoch, ktorá sa nachádza v hornom rohu ikony. Ide o menšie, no šikovné vylepšenie, ktoré prichádza s verziou 2.19.110. Zmena platí pre skupinové aj individuálne chaty.“