samsung galaxy S1 plus

Samsung Galaxy S11 Plus s podivným dizajnom? Prezrádza ho čerstvý render

Dobre informovaní tvorcovia z OnLeaks prednedávnom zverejnili render, ktorý zobrazuje približnú podobu budúcoročného vlajkového modelu Samsung Galaxy S11.

Tvorcovia z OnLeaks prednedávnom zverejnili render, ktorý zobrazuje približnú podobu budúcoročného vlajkového modelu Samsung Galaxy S11.

Teraz OnLeaks, v spolupráci s webom cashkaro.com, zverejňuje render pre najlepšie vybavený typ Samsung Galaxy S11 Plus, ktorý zrejme ponúkne kontroverzný dizajn. Aspoň čo sa zadnej strany zariadenia týka.

Štvorec s fotoaparátmi smartfónov Google Pixel 4 a hlavne iPhone 11 sa stal dobrým námetom pre spŕšku vtipov a Galaxy S11 Plus môže dostihnúť podobný osud. Segment s fotoaparátmi je ešte väčší s tým, že šošovky v ňom nie sú usporiadané symetricky.

samsung galaxy s11 plus
Foto: cashkaro.com

Nepravidelné rozloženie bude zrejme zapríčinené rôznou veľkosťou jednotlivých snímačov obrazu. Napočítali sme ich päť. Okrem nich sa medzi ne vprace LED blesk, laser a možno ďalšie senzory. Hviezdou zostavy má byť 108 Mpx fotoaparát so schopnosťou video záznamu v 8K rozlíšení.

Predná strana sa našťastie drží obvyklých elegantných proporcií. Tvoriť ju má obrovský 6,9-palcový AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, zaoblenými hranami a malým otvorom pre prednú kameru. Samsung zase o ničo zoštíhli bradu a čelo – teda horizontálne rámiky.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Hackli populárnu stránku s titulkami, ktorú navštevujú tisíce Slovákov. Unikli milióny hesiel!
samsung galaxy s11 plus
Foto: cashkaro.com

Zdroj dokonca spomína aj presné rozmery zariadenia – 166,9 x 76 x 8,8 mm. Ak zohľadníme aj modul s fotoaparátmi, hrúbka v tejto oblasti stúpne na 10,2 mm.

Rodina Galaxy S11 má do oficiálneho predstavenia ešte ďaleko, preto treba brať prvotné úniky informácií s patričnou rezervou. S tým súhlasí aj ďalší známy leaker, na sociálnej sieti Twitter známy ako Ice universe.

Ten tvrdí, že skutočný dizajn zariadenia bude krajší. Kľúčové časti, ktoré vizualizácia zobrazuje, sú podľa neho vykreslené zle. Odporúča čakať, s čím musíme len súhlasiť.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať