OnePlus bude mať vlastný televízor: OnePlus TV odhalil svoje nové logo

Cieľom spoločnosti je podľa Bluetooth SIG pomerne náročný trh so širokou škálou LED modelov s rozmermi od 43 do 75 palcov, ktoré bežia na Android TV.

Spoločnosť OnePlus doposiaľ nezverejnila žiadne špecifikácie a ani dátum vydania svojho prichádzajúceho Smart TV. Poznáme však jeho názov, ktorý jasne naznačuje, že výrobca sa riadil klasickým porekadlom v jednoduchosti je krása. O novinke informuje web Engadget.

Smart TV z dielne OnePlus totiž ponesie názov OnePlus TV. Koniec koncov, iné označenie zrejme ani nepripadalo do úvahy. “Veríme, že neexistuje žiadny iný názov, ktorý by lepšie reprezentoval našu hodnotu, víziu a hrdosť,” uviedol zástupca spoločnosti.

TIP REDAKCIE
Apple nestíha: iPhone 13 má problém s dopytom aj ponukou

K dispozícii máme aj na prvý pohľad jednoduché logo (viď. nižšie). Spoločnosť však prezradila, že značka obsahuje detaily, ktoré si väčšina ľudí na prvý pohľad nevšimne: “Pri pohľade bližšie zistíte, že sme použili rovnakú hrúbku pre logo i písmená, aby sme zachovali estetiku “symetrie” a “jednoty””.

Engadget

Čo sa samotného (či samotných) TV týka, cieľom spoločnosti je podľa Bluetooth SIG trh so širokou škálou LED TV s rozmermi od 43 do 75 palcov, ktoré bežia na systéme Android TV.

Oficiálny je však zatiaľ len názov a logo. Bližších informácií ohľadom prichádzajúceho Smart TV spoločnosti OnePlus by sme sa mali dočkať “už čoskoro”.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať