Render Galaxy Note 10

Galaxy Note 10: Takýto rozdiel vraj bude medzi dvomi očakávanými verziami

Predstavenie tohtoročného modelu Galaxy Note 10 už pomaličky klope na dvere. V priebehu augusta by mali tentokrát uzrieť svetlo sveta až dve verzie.

Predstavenie tohtoročného modelu Galaxy Note 10 už pomaličky klope na dvere. V priebehu augusta by mali tentokrát uzrieť svetlo sveta až dve verzie s odlišnými cenovkami a teda aj s odlišným hardvérom. Až doteraz sme však nevedeli, v čom konkrétne budú tieto mobilné novinky iné.

Veci sa zmenili až v týchto dňoch, pretože tu máme ešte čerstvý únik, ktorý odhaľuje časť z očakávanej technickej špecifikácie. Čo nové teda vieme?

Ako píše web 91Mobiles a jeho bližšie nešpecifikovaný, no vraj veľmi dobre informovaný zdroj, obyčajný model Galaxy Note 10 ponúkne 6,4-palcový panel. Takzvaná Pro verzia dostane väčšiu uhlopriečku vrátane identickej zobrazovacej technológie. Kuloáre spomínajú 6,8 palca a Dynamic AMOLED displej, pričom tým disponuje i vlajková loď Galaxy S10.

V oboch prípadoch by malo ísť o rovnako veľký akumulátor. Ten vraj dosiahne kapacitu až 4 170 mAh. Dopĺňanie elektrickej energie bude podľa všetkého prebiehať pri maximálnej kadencii 25 W. Je ale dosť možné, že drahší model vybavia hardvérom, ktorý umožní dosiahnuť až 45 W.

TIP REDAKCIE
Tesla dosiahla významný míľnik: Tento rok stihla vyrobiť vyše 1 milióna elektromobilov!

Čo sa týka výkonu, Galaxy Note 10 i tentokrát poženú dva rôzne procesory. Americkú verziu zrejme vybavia Snapdragonom 855 a európsku zase vlastnoručne vyvinutou alternatívou s označením Exynos 9825, píše GSMArena.

Ako už bolo spomínané, všetko nasvedčuje tomu, že avizovaná Android novinka uzrie svetlo sveta v prvej polovici augusta. Nedávny únik spomína desiaty deň.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať