Fortnite: 9. sezóna prináša zaujímavý spôsob prepravy

8. sezóna hry Fortnite sa chýli ku koncu, čo znamená, že sa všetci tešia na to, čo im ponúkne tá ďalšia, v poradí už deviata.

8. sezóna hry Fortnite sa chýli ku koncu, čo znamená, že sa všetci tešia na to, čo im ponúkne tá ďalšia, v poradí už deviata.

V ďalšej sezóne pribudnú, samozrejme, nové lokácie (Neo Tilted a Mega Mall) a atrakcie (Nugget Hut a Peely’s Banana), no to, čo všetkých zaujalo najviac, sú nové spôsoby prepravy.

Vzdušné víry a vetracie šachty

Hovoríme o doprave prostredníctvom vzdušných vírov či vetracích šácht, vďaka ktorým budete môcť nezastaviteľne cestovať naprieč budovami. Pribudne taktiež možnosť si vybudovať vlastné prostredie, kde môžete rôzne umiestniť futuristické panelové domy či vznášajúce sa platformy.

TIP REDAKCIE
Slováci majú najvýkonnejší superpočítač: Vyrovnáva sa ľudskému mozgu!

Battle Pass

Príchod novej sezóny taktiež znamená aj príchod nového Battle Pass, ktorý ponúkne viac než 100 odmien (dvojité krompáče, robotické mačiatko, lietajúce hračky a pod.). Po dosiahnutí Tier 100 získate outfit s názvom Vendetta, no okrem toho, držitelia Battle Pass budú môcť zbierať Fortbyty – sériu počítačových čipov, ktoré pomáhajú dešifrovať mysteriózny obraz skrývajúci všetky tajmostvá aktuálnej sezóny.

9. sezóna hry Fortnite by mala trvať približne 12 týždňov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať