OnePlus 7: Objavil sa dátum predstavenia očakávanej vlajkovej novinky

+Pro a 5G verzia.

0
oneplus 7
Foto: Sudhanshu Ambhore

Ak aj vy čakáte na novú generáciu každoročne výborne hodnoteného smartfónu OnePlus, na svoje si môžeme prísť už 14. mája. Vypovedá o tom príspevok Ishana Agarwala z Indie.

Aj keď má Ishan na konte niekoľko spoľahlivých únikov informácií, ide vôbec o prvú zmienku o presnom dátume predstavenia. Ako 100-percentnú by sme ju teda tak úplne nebrali, no predstavenie by sa malo s určitosťou odohrať niekedy v budúcom mesiaci.

OnePlus môže tento rok trochu upraviť stratégiu. Predstaviť má dva, alebo vlastne rovno tri smartfóny. Bežný OnePlus 7 doplní OnePlus 7 Pro a uvidieť by sme mali aj špeciálnu verziu kompatibilnú s 5G sieťami.

oneplus 7
Foto: Sudhanshu Ambhore

OnePlus 7 ponúkne dizajn bez akéhokoľvek zárezu v obrazovke. Staví na výsuvnú selfie kameru, trojitý primárny fotoaparát, sadu Snapdragon 855, snímač odtlačkov v obrazovke a zabudnúť budeme musieť na bezdrôtové nabíjanie.

Vzhľad zariadenia poznáme vďaka renderom zo začiatku marca, ktorý neskôr potvrdili ochranné kryty pre OnePlus 7. Zatiaľ nám v skladačke chýba cena, ktorá by mala byť stále viac ako priateľská. Teda minimálne v porovnaní s vlajkovou triedou prémiových výrobcov.