UMIDIGI UMI F1

Je na EÚ sklade: Tento smartfón za 213 € nesklame ani náročnejšieho používateľa

Čína nám naservírovala ďalšiu chrumkavú zľavu. Tentokrát ide o Android smartfón Umidigi Umi F1, ktorý nesklame ani náročnejšieho používateľa.

Čína nám naservírovala ďalšiu chrumkavú zľavu. Tentokrát ide o Android smartfón UMIDIGI UMI F1, ktorý vďaka svojej skvelej hardvérovej výbave nesklame ani náročnejšieho používateľa. A to i napriek tomu, že si zaň pýtajú iba niečo zľahka cez dve stovky.

Ak vám teda záleží na dobrom pomere medzi tým, čo mobilný telefón ponúka a tým, koľko stojí, tak ste na správnej adrese. Za tento kúsok momentálne dáte iba okolo 213 eur, pričom ho navyše posielajú z európskeho skladu. To pre potenciálnych zákazníkov znamená, že sa nemusia obávať žiadnych dodatočných poplatkov. Spomínaná suma by mala byť konečná.

Hardvérová výbava UMIDIGI UMI F1 zahŕňa až 6,3-palcový LTPS displej vo Full HD+ rozlíšení, 12 nm čipset Helio P60, 4 GB operačnú pamäť RAM, 128 GB úložisko, NFC, priestor pre microSD kartu, duálny hlavný fotoaparát (16 + 8 Mpx) a 16 Mpx selfie. Elektrickú energiu má na starosti veľký 5 150 mAh akumulátor, ktorý podporuje rýchle 18 W nabíjanie. Softvérovú stránku smartfónu zastupuje operačný systém Android vo verzii 9.

UMIDIGI UMI F1
UMIDIGI UMI F1

Zobrazovací panel UMIDIGI UMI F1 dostal malý výrez, kde výrobca umiestnil selfie fotoaparát. Jeho prítomnosť zároveň otvorila dvere celkom slušnému pomeru medzi prednou stranou a displejom. Predajca spomína číslo o veľkosti až 92,7 percenta.

Smartfón nájdete v ponuke e-shopu efox-shop, kde vás vyjde iba 213 eur. Dovoz je zdarma.

Total
3
Zdieľaní