bezdrotove sluchadla

Samsung má problém: V ich domovine je o Galaxy S10 menší záujem než o S9 či Note 9

Pre Samsung sú nové modely Galaxy S10 extrémne dôležité. Ide totiž o zariadenia, ktoré mu majú pomôcť dostať sa späť na koňa.

Pre Samsung je výročná verzia vlajkového modelu z radu Galaxy S veľmi dôležitá. Ide totiž o zariadenie, resp. zariadenia, ktoré mu majú pomôcť dostať sa späť na koňa. Podľa servera Korea Herald však v domovskej Južnej Kórei noviny neslávia veľký úspech.

Redaktori Korea Herald informovali, že v Južnej Kórei si za prvý deň Galaxy S10, S10+ a S10e predobjednalo len 140 000 ľudí. Je však nutné dodať, že v Kórei sa už tento mesiac začne predávať aj 5G verzia Galaxy S10 a v polovici mája aj skladací Galaxy Fold. Je teda možné, že tamojší zákazníci čakajú na príchod všetkých smartfónov.

Aby sme ale rozviedli údaj 140 000 kusov. Minulý rok si Galaxy S9 v prvý deň predobjednalo celkom 180 000 ľudí, zatiaľ čo o Note 9 prejavilo záujem až 200 000 ľudí.

Za nižšími predajnými číslami teda môžu byť ďalšie, vybavenejšie verzie, na ktoré si v Kórei dajú záležať. Zároveň to však môže byť odzrkadlením opäť o niečo vyššej cenovky.

Total
4
Zdieľaní