Nový 65" OLED panel od LG

Delo s futuristickým zvukom: Nový OLED displej od LG ponúka 88″ aj 8K

Tak ako bolo avizované, sa nakoniec aj stalo. Juhokórejská spoločnosť LG vyrukovala s dvomi rôzne veľkými OLED televízormi, ktoré majú displeje so zvukom.

Tak ako bolo avizované, sa nakoniec aj stalo. Juhokórejská spoločnosť LG vyrukovala s dvomi rôzne veľkými OLED displejmi so zvukom. A nielen tak s hocijakým. Novinky uzreli svetlo sveta počas CES 2019 a obe budú súčasťou nadchádzajúcich televízorov.

Nové displeje ponúkajú okrem iného aj pokročilú technológiu, ktorá nie je cudzia ani konkurenčným kúskom od Sony. Tie však disponujú podstatne nižším rozlíšením. Model AF8 z dielne japonského samuraja dostal 4K panel, zatiaľ čo nové Crystal Sound OLED kúsky od LG až 8K.

K predstaveniu vynovených panelov došlo počas podujatia CES 2019 v americkom Las Vegas, pričom bude na výber z dvoch rôznych uhlopriečok. Potenciálni zákazníci môžu po spustení predaja siahnuť buď po 65″ alebo až po 88″ veľkosti. Všetko závisí iba od toho, aké sú ich nároky.

Zvuk priamo z displeja

Nové OLED televízory od LG vynikajú najmä spomínanou audio technológiou Crystal Sound, ktorá umožňuje displeju, aby priamo z neho vychádzal zvuk. To znamená, že používateľ nepotrebuje tradičné reproduktory, čo prispeje nielen k lepšej estetike. Ide navyše o zvukový systém (3.2.2) Dolby Atmos, takže si na svoje prídu i náročnejší.

TIP REDAKCIE
POLÍCIA REAGUJE: Nemieni tolerovať online šikanu, má ostrý odkaz pre Tarabu!

O dostupnosti alebo cene zatiaľ nepadlo ani jedno oficiálne slovo. Veci by sa ale mohli zmeniť už v neďalekej budúcnosti.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať