Máme tu ďalší YouTube Rewind. Ako naň ragovala komunita tento rok?

YouTube predvčerom uverejnil svoj tohtoročný Rewind, ktorý vyzerá byť tým najhorším v histórii YouTube. Prečo? Stačí sa pozrieť na obrovské množstvo dislikov pod videom.

YouTube pred pár dňami uverejnil svoj tohtoročný Rewind, ktorý vyzerá byť tým najhorším v histórii YouTube. Prečo? Stačí sa pozrieť na obrovské množstvo dislikov pod videom.

Video, ktoré si môžeš pozrieť nižšie, vyzerá byť z veľkej časti založené na jednej z najpopulárnejších hier súčasnosti – Fortnite. Hneď druhý strih Rewindu totiž zobrazuje niekoľkých ľudí zoskakujúcich na ostrov zo zadnej časti lietajúceho autobusu.

Nie je však všetko len o Fortnite. Vo videu totiž môžeš nájsť aj iné “významné” momenty ako je napríklad K-Pop či Trevor Noah tancujúci Floss.

Najhorší Rewind v histórii?

Ako si si už mohol prečítať v úvodnom odseku, doposiaľ bola reakcia ľudí na toto video skôr negatívna než pozitívna. Pod videom aktuálne visí 1 milión likov a 2,1 milióna dislikov, čo je naozaj nepriaznivý pomer.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Astronauti NASA ostali zavretí v ISS. Mohol by ich usmrtiť vesmírny odpad

Jediný Rewind okrem tohto, ktorý sa môže hanbiť za tak nepriaznivý pomer hodnotenia, je ten z roku 2011 – nachádza sa pod ním 67 tisíc likov a 77 tisíc dislikov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať