Záber z udalosti

Samsung začal spoluprácu s ikonickou značkou Supreme, ktorá vraj nie je originál

Včera sme sa okrem dlhšie avizovaného smartfónu Galaxy A8s s dierou v displeji dočkali zo strany spoločnosti Samsung aj oznámenia novej spolupráce.

Včera sme sa okrem dlhšie avizovaného Android smartfónu Galaxy A8s s dierou v displeji dočkali zo strany spoločnosti Samsung aj oznámenia novej spolupráce. Nič by na nej nebolo zvláštne, ak by nebola uzatvorená s kópiou ikonickej streetwear značky Supreme.

Tvrdia tak viaceré lifestyle weby vrátane renomovaného servera Hypebeast. Juhokórejský gigant totiž začal spolupracovať so značkou Supreme Italia, nie so Supreme NYC, pričom tie medzi sebou viedli súdny spor, ktorý len nedávno skončil v neprospech originálu. Za všetko môže podľa dostupných informácií diera v legislatíve.

Vyjadrenie originálnej značky Supreme z New Yorku tvrdí, že “nespolupracujú so Samsungom, neotvárajú vlajkový obchod v Pekingu a ani neparticipujú v šou automobilky Mercedes-Benz”.

V rámci oznámenia spolupráce sme sa dopočuli aj to, že Supreme Italy otvorí počas budúceho roka v Pekingu svoj vlajkový kamenný obchod s oblečením, kde zrejme zaradí do ponuky i smartfóny z dielne spoločnosti Samsung. Značka z USA má pre zmenu povolenie predávať v Japonsku, kde je takzvaná streetwear móda medzi mladými obzvlášť populárna.

TIP REDAKCIE
Nemci budú do konca zimy očkovaní, prekonaní alebo mŕtvi, prehlásil miestny minister zdravotníctva

AKTUALIZOVANÉ (12. decembra – 13:36)

„Samsung počas nedávnej akcie venovanej novému mobilnému telefónu Samsung Galaxy A8s oznámil lokálne partnerstvo so značkou Supreme Italia. V súčasnosti túto spoluprácu prehodnocujeme a je nám ľúto znepokojení, ktoré mohli týmto vzniknúť,“ uviedol na margo spolupráce David Sahula, hovorca Samsung Electronics Czech and Slovak.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať