Facebook potvrdil: Messenger má chybu, posiela roky staré správy akoby boli nové!

Používatelia Facebooku začali vo veľkom hlásiť bizarný problém. Do schránok na Messengeri dostávajú roky staré správy.

Používatelia Facebooku začali vo veľkom hlásiť bizarný problém. Do schránok na Messengeri dostávajú roky staré správy, a to bez toho, aby do nich ktokoľvek prispel alebo sa niečo zmenilo. Zmienka o zaujímavej chybe sa prvýkrát objavila na Twitteri.

Niektorí ľudia na Facebooku môžu vidieť staršie správy. O tomto probléme vieme a aktívne pracujeme na jeho vyriešení v čo najkratšom čase,informuje hovorca spoločnosti. „Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme,“ dodal.

Niektorí ľudia vyjadrili obavy z toho, že im Messenger ukáže staré konverzácie, ktoré už nikdy nechcú vidieť. Môže to byť napríklad od bývalého partnera či od niekoho, kto už nie je medzi nami.

Staré a nevhodné správy

Ďakujem, Facebook, že mi posielaš notifikácie na správy, ktoré sú viac ako rok staré. Mnohé z nich boli z dňa, keď zomrel môj partner Dean. Celý večer sa obávam toho, čo ďalšie mi môže prísť,“ píše jeden používateľ.

TIP REDAKCIE
Instagram začal testovať predplatné: Otvorí cestu k exkluzívnemu obsahu

Objavili sa mi roky staré správy. Najprv som sa zľakla, že ide o problém s bezpečnosťou, teraz ostal len trápny pocit,“ píše ďalšia používateľka.

Facebook si uchováva všetky odoslané správy cez Messenger. Ak konverzáciu nezmažete manuálne, je dosť možné, že sa opäť objaví bez toho aby ste chceli. Facebook síce nešpecifikoval či ide o problém v kóde, je to však viac než pravdepodobné.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať