Aplikácia Messenger

V aplikácii Messenger pribudne nová funkcia, umožní zrušiť odoslanie správy

V aplikácii Messenger by mala už onedlho pribudnúť nová funkcia, ktorá umožní zrušiť odoslanie správy. Tu sú dostupné detaily.

Výsada Marka Zuckerberga by mala byť už onedlho prístupná i širokej verejnosti. Reč tu je o možnosti zrušiť odoslanie správy na sociálnej sieti Facebook, ktorú má momentálne k dispozícii iba jej zakladateľ.

Ako píše The Verge, vyplýva to z testovania novej funkcionality pre aplikáciu Messenger. Tá totiž dokáže presne tú istú mágiu, akú vie aj Mark. Zatiaľ však nevieme presne povedať, kedy ju hodlajú sprístupniť. Prvé zmienky o jej príchode pritom zazneli ešte v apríli.

Dostupné informácie navyše tvrdia, že možnosť zrušiť odoslanie správy dostane svoj pevne stanovený limit. Ak túto funkciu nevyužijeme napríklad do 1 minúty od odoslania, tak už nebude viac prístupná. O ako dlhý čas ale pôjde, tiež nevieme. Gmail na to stanovil 30 sekúnd.

Jane Manchun Wong / Twitter via The Verge

Rozdiel medzi vymazaním odoslaním správy a zrušením jej odoslanie tkvie v tom, že v prvom príde ju prestane vidieť iba odosielateľ, nie ten, kto ju od neho prijal. Ak však zrušíme odoslanie, tak správu prestanú od toho momentu vidieť obe strany konverzácie.

TIP REDAKCIE
Drony od DJI majú problém so smartfónmi Pixel 6, prenos videa nefunguje

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať