Sony PlayStation Classic

Sony prináša retro konzolu PlayStation Classic s 20 legendárnymi hrami

Sony PlayStation Classic vyzerá ako úplne prvá konzola PlayStation, má v sebe zabudovaných 20 hier a v balení sa nachádzajú aj dva klasické ovládače.

Renomovaný výrobca spotrebnej elektroniky predstavil novinku, ktorou mnohým z nás spôsobí obrovskú nostalgiu. Sony PlayStation Classic vyzerá ako úplne prvá konzola PlayStation, má v sebe zabudovaných 20 hier a v balení sa nachádzajú aj dva klasické ovládače.

Nová herná konzola PlayStation Classic príde na pulty začiatkom decembra, a to spolu s cenovkou vo výške okolo 100 eur. Celý zoznam dostupných titulov momentálne nepoznáme, vieme iba o Tekken 3Final Fantasy VIIJumping FlashRidge Racer Type 4 alebo Wild Arms. Niektoré z nich majú podporovať i lokálny, čiže offline multiplayer, takže si budeme môcť zahrať s kamošom.

via The Verge

Čo sa týka fyzického prevedenia, tak novinka dostala badateľne kompaktnejšiu konštrukciu ako predchodca z roku 1994. Z vizuálneho uhla pohľadu je však presne taká istá, pričom to isté možno povedať aj o oboch pribalených herných ovládačoch. Viac detailov nájdete na čerstvo publikovanom videu trošku nižšie.

TIP REDAKCIE
Tak ako teda? Intel plánuje svojimi čipmi prekonať Apple, zároveň mu však chce pomôcť s novými M1

https://www.youtube.com/watch?v=nl2h8LDq_oI

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať