Nové štuple od spoločnosti Sennheiser

Sennheiser sa lúči s káblami: Nové štuple majú Bluetooth aj špičkový zvuk

Počas podujatia IFA 2018 v nemeckom Berlíne uzreli svetlo sveta aj nové štuple do uší, ktoré nesú značku renomovaného výrobcu Sennheiser.

Počas podujatia IFA 2018 v nemeckom Berlíne uzreli svetlo sveta aj nové štuple do uší, ktoré nesú značku renomovaného výrobcu Sennheiser. Novinka vyniká tým, že nefunguje prostredníctvom káblov, ale prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth vo verzii 5.0.

Preto má vlastnú batériu s výdržou okolo tých 4 hodín, a to je vzhľadom ku veľkosti konštrukcie slúchadiel viac ako iba skvelé.

Ide o model s názvom Momentum earbuds, svojským dizajnom, prémiovými materiálmi a s vlastnou prenosnou krabičkou, kam sa v prípade potreby dá bezpečne odložiť. Tá však zároveň slúži i ako šikovná nabíjačka, pretože dostala vlastný akumulátor. Jeho nabíjanie prebieha cez prítomný USB C port a keď ho naplníme na 100 percent, tak vie poskytnúť slušných 8 hodín navyše. Dokopy tu teda hovoríme o 12-hodinovej výdrži na jedno nabitie celej zostavy.

Na bokoch štupľov sa navyše nachádzajú aj dotykové plochy, ktoré otvárajú dvere ovládaniu hudby bez toho, aby bolo potrebné z vrecka vyťahovať spárovaný smartfón. Reprodukciu zvuku zase zabezpečuje špičkový 7 mm dynamický reproduktor, pričom teda dokáže podľa slov výrobcu očariť i náročného audiofila.

TIP REDAKCIE
Facebook dostal miliónovú pokutu, zatajoval informácie o prevzatí Giphy

Treba ale počítať s tým, že cenovka tejto parádnej novinky vystrelí až nad 300 eur. The Verge totiž píše, že v Spojenom kráľovstve bude k dispozícii za 299 libier. Predaj odštartuje od polovice nadchádzajúceho novembra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať