pubg mobile

PUBG Mobile prichádza s mapou Sanhok, nechýba nová zbraň, auto a ďalšie vylepšenia!

Výborná battle royale hra PUBG Mobile dostáva v pomerne krátkom období ďalšiu veľkú aktualizáciu. Vývojári neustále vylepšujú a momentálne sa už začína medzi hráčmi šíriť aktualizácia s verziou 080.

Výborná battle royale hra PUBG Mobile dostáva v pomerne krátkom období ďalšiu veľkú aktualizáciu. Vývojári hru neustále vylepšujú a momentálne sa už začína medzi hráčmi šíriť aktualizácia s verziou 080.

PUBG Mobile v súčasnosti obsahuje dve mapy, čo sa však v týchto chvíľach mení. Erangel a Miramar doplní mapa Sanhok, ktorá má podobu tropického ostrova. Táto mapa je však podstatne menšia ako súčasné dve mapy. To však ani zďaleka nie je všetko.

Pribudlo nové štvorsedadlové vozidlo inšpirované americkými Muscle Cars, nepriestrelný UAZ, útočná puška QBZ čínskej výroby (munícia 5.56), rozptylovač Duckbill – vylepšenie pre brokovnice, svetlice a niekoľko nových nastavení a prispôsobení.

Sanhok
Nová mapa Sanhok

Medzi tie hlavné určite patria opatrenia proti cheaterom, ktorí sa pomocou rôznych prostriedkov v hre zvýhodňovali. Vývojári vylepšili chat, nastavenia pre zbieranie predmetov, pripravili nové misie, položky v klanoch a niekoľko ďalších úprav.

TIP REDAKCIE
Apple, Google aj TikTok musia v Rusku otvoriť pobočky. Miestny úrad sa vyhráža reštrikciami

Čo je dôležité, aktualizácia sa začína šíriť dnešným dňom, teda 12. septembrom. Pokiaľ je hra vo vašom centre hráčskej pozornosti, skontrolujte si v obchode Play v priebehu dnešného dňa aktualizácie.

Mimochodom, titul PUBG Mobile v minulom mesiaci prekročil hranicu 100 miliónov stiahnutí.

PUBG Mobile

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať