ROZHODLI STE: O2 spravilo dobrý krok, viac dát má medzi Slovákmi úspech!

V piatok sme sa zúčastnili tlačovej konferencie O2, počas ktorej nám operátor ukázal aké zmeny pripravil pre svoje dva drahšie paušály.

V piatok sme sa zúčastnili tlačovej konferencie O2, počas ktorej nám operátor ukázal aké zmeny pripravil pre svoje dva drahšie paušály. Zmeny sa tak týkali len paušálov Zlatý a Platinový, ktoré stoja 30 €, resp. 45 €.

O2 je na svoje nové paušály právoplatne hrdý. Rozhodol sa totiž, že celkový objem dát v nich vynásobí piatimi, a tak sa zákazníci so zlatým paušálom môžu tešiť z 10 GB (15 GB ak si cez O2 nebrali zariadenie) a zákazníci s platinovým paušálom z 25 GB (30 GB ak si cez O2 nebrali zariadenie). Slušné zmeny, ktoré sú okamžite dostupné pre všetkých zákazníkov.

TIP REDAKCIE
O2 výrazne vylepšuje zlatý a platinový paušál: Pridáva desiatky GB dát!

Ešte v piatok sme sa vás opýtali na to či sa vám nové zmeny páčia. Až 84 % je s novými paušálmi spokojných, naopak, nespokojných je zvyšných 16 %. V porovnaní s Orangeom, ktorý len nedávno predstavil novú ponuku Orange Go je to priepastný rozdiel.

TIP REDAKCIE
Orange predstavil nové Go paušály: Začínajú už na 5 € mesačne, pri 20 € len 500 MB dát

Pri Orangei sa nová ponuka páči len 11 % z vás, naopak až 89 % vyslovilo s novou ponukou nespokojnosť. Vyzerá to teda tak, že O2 udrel klinec po hlavičke a teraz už neostáva nič iné než dúfať, že sa rovnako zaujímavého vylepšenia dočkajú aj dva z lacnejších paušálov, modrý a strieborný.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať