Je to oficiálne: Blizzard prinesie Diablo 3 pre Switch, sleduj čerstvý trailer!

Americké vývojárske štúdio Blizzard oficiálne oznámilo, že pracuje na porte RPG hitu Diablo 3 pre obľúbenú hernú konzolu Nintendo Switch.

Ako sa predpokladalo, tak sa už čoskoro aj stane. Americké vývojárske štúdio Blizzard oficiálne oznámilo, že pracuje na porte RPG hitu Diablo 3 pre obľúbenú hernú konzolu Nintendo Switch.

Okrem tejto parádnej novinky sme sa dostali i k oficiálnemu traileru, a to vrátane informácií, čo všetko asi tak môžeme očakávať. Záujemcovia si budú môcť zaobstarať kompletnú kolekciu s názvom Diablo 3: Eternal Collection, ktorú tvorí datadisk Reaper of Souls vrátane najnovšieho prírastku Rise of the Necromancer.

Polygon píše, že balíček vychádza na necelých 60 dolárov, a aj to, že sa môžeme tešiť na náklad exkluzívnych in-game vecí z legendárnej hry The Legend of Zelda, aby fanúšikom japonskej konzoly Switch trošku spestrili hranie. Reč tu je o brnení v štýle bojového brnenia Ganandorfa či špeciálneho rámu pre portrét hranej postavy s podobou známeho artefaktu Triforce.

Diablo 3 pre Nintendo Switch bude k dispozícii koncom tohto roka. Zatiaľ sa môžeš navnadiť spomínaným trailerom, ktorý nájdeš trošku vyššie.