FOTO: 500photos.com - Pexels.com

Bývalý vedúci výskumu samojazdiacej technológie spoločnosti Uber, Anthony Levandowski, sa ani po nútenom odchode zo svojho bývalého zamestnania nevzdáva svojej dlhoročnej snahy a driny.

Kache.ai

Levandowski totiž údajne spolupracuje s Kache.ai, startupom, ktorý je zameraný na autonómnu technológiu pre „komerčný nákladný priemysel“.

Aj keď sa spoločnosť naozaj snažila zakryť akékoľvek stopy, ktoré by mohli viesť k odhaleniu jej spojitosti s Levandowskim, nepodarilo sa jej to.

Zatiaľ nie je známe, čo Kache.ai spolu s jej nadobudnutou posilou plánuje, keďže sa k celej situácii zatiaľ nevyjadrila.

Čo však s istotou vieme, je už spomenutá oblasť, na ktorú sa Kache.ai zameriava. Je dosť možné, že práve z tohto dôvodu si Levandowski vybral túto spoločnosť, keďže sa mu istotne bude lepšie pracovať v oblasti, v ktorej má naozaj dlhoročné skúsenosti.

TIP REDAKCIE
ZOZNAM: Facebook končí s tromi zo svojich aplikácií, dôvodom je nízka popularita a nedostatočný vývoj

Ako už je uvedené vyššie, plány tejto unikátnej spolupráce sú zatiaľ neznáme. Je ale dosť pravdepodobné, že jej cieľom je výtvor čo najprielomovejších autonómnych nákladných vozidiel. Na potvrdenie týchto teórií si však budeme musieť počkať.