Špičkový batoh od Xiaomi je to najlepšie príslušenstvo aké si môžeš kúpiť. Vyzerá fantasticky

Leto je v plnom prúde, čo znamená, že mnohí z nás sa skôr či neskôr vyberú na dovolenku, výlet, na kúpaliská alebo za športovými aktivitami.

Leto je v plnom prúde, čo znamená, že mnohí z nás sa skôr či neskôr vyberú na dovolenku, výlet, na kúpaliská alebo za športovými aktivitami. Jednou z vecí, ktorú minimálne ja nemám rád je balenie. No a potom to cestovanie. S ťažkopádnymi kuframi alebo batohmi, ktorých zipsy sa rozhodli spolčiť proti tebe to ide celkom ťažko.

Xiaomi batoh
Batoh od Xiaomi je prispôsobený pre nosenie notebooku s uhlopriečkou až 15,6″

Existuje aj lepší spôsob. Vlastniť kvalitný batoh možno na prvý pohľad neznie veľmi lákavo, no verte mi, že je to jedno z najlepších rozhodnutí aké spravíte. Je to vec, ktorá ti bude verne slúžiť niekoľko rokov. Dobre navrhnutý a zošitý batoh pritom neponúka len komfort tebe ale aj tvojim zariadeniam alebo cennostiam.

Privítaj luxusný Xiaomi batoh

Nový Xiaomi batoh ponúka moderný, geometrický dizajn, slušnú kapacituergonómiu akú bežné batohy neponúkajú. Okrem toho má však v rukáve aj zopár trikov, ktoré z neho robia perfektného parťáka nielen na leto, ale aj na jeseň či zimu.

Xiaomi batoh
Xiaomi batoh má vstavané reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.

Jeho zadná predná strana je vybavená reflexnými prvkami, ktoré v noci pôsobia tak, akoby bol podsvietený, vďaka čomu ponúknu či už tebe alebo tvojmu dieťaťu preventívnu ochranu. Okrem toho je batoh vyrobený z materiálu odolného voči vode, vďaka čomu tvoje veci ostanú suché aj pri letnej búrke či sychravom počasí.

Xiaomi batoh
Geometrický dizajn pôsobí moderne.

Batoh okrem toho ponúka veľkú kapacitu a špeciálne upravené vnútro prispôsobené pre nosenie elektronických zariadení. Podľa Xiaomi sa do jeho vnútra hravo zmestí až 15,6-palcový notebook, veľký iPad a oveľa viac. Nechýba špeciálna priehradka pre okuliare, vrecúška pre SD karty, počítačovú myš a dokonca ani miesto pre USB kábel aby si si tak vedel poprepájať zariadenia priamo v batohu.

Vnútri nájdeš šikovné riešenie ako napríklad držiak na slúchadlá, priečinok na okuliare či SD karty.

Super riešením je aj držiak pre slúchadlá, vďaka čomu sa ti nepomačkajú pod váhou všetkého, čo budeš v batohu niesť. Dizajnových riešení je v batohu skutočne veľa. Bolo by to dokonca aj na recenziu, takže mi kľudne dajte vedieť či by ste ju radi videli. Tak či onak podobný batoh jednoznačne odporúčam. Sám som tak spravil a skutočne neľutujem.

Ak sa ti Xiaomi batoh zapáčil (nečudujem sa), tvoj môže byť za 94,68 €, v čom je zahrnuté aj poštovné na Slovensko. Stačí použiť kupón IT$BSZF741. GearBest ti ho samozrejme doručí bez doplácania DPH.