Prezident Honor: Nový Note 10 je na ceste, trvalo nám to 2 roky

Väčšia verzia ľudového čínskeho smartfónu Honor 10 má pred sebou veľkolepé predstavenie. Teda aspoň tak tvrdí sám prezident spoločnosti.

Väčšia verzia ľudového čínskeho smartfónu Honor 10 má pred sebou veľkolepé predstavenie. Teda aspoň tak tvrdí sám prezident dcérskej spoločnosti Huawei, ktorý len nedávno prezradil, že na Note novinke pracovali až dva roky. Preto počas minulého roka preskočili číslo 9.

A počas tohto predstavia číslo 10, čiže Honor Note 10. Bližší termín však stále nepoznáme. Momentálne vieme len to, že z vizuálno-konštrukčného uhla pohľadu bude pripomínať vyššie spomínaný model v kompaktnejšom prevedení. To znamená ako populárny farebný prechod (takzvaný gradient), tak aj kombináciu dvoch kusov ochranného skla s precízne opracovaným rámikom.

Aj značná časť hardvérovej výbavy by mala zostať bez akejkoľvek zmeny. Technologické kuloáre spomínajú iba mierne výkonnejší čipset Kirin 980 alebo väčšiu uhlopriečku displeja. O záhadnom smartfóne s ozrutným 6,9-palcovým OLED panelom z dielne spoločnosti Samsung sme navyše už čo-to počuli. Všetko tu teda nasvedčuje tomu, že ide o to isté mobilné zariadenie.

TIP REDAKCIE
Konkurent pre Galaxy Z Flip 3? Huawei má chystať cenovo dostupnejšiu skladačku

Načasovanie príslušných únikov a aktivita prezidenta spoločnosti Honor na čínskej sociálnej sieti Weibo nie je žiadna veľká náhoda, ale podľa všetkého skvele premyslený marketing, ako zaujať pozornosť verejnosti i médií. Predstavenie zrejme prebehne okolo dátumu, kedy má uzrieť svetlo sveta aj hi-tech beštia s veľmi podobným názvom, no nižším číslom – Samsung Galaxy Note 9. Deň D nastane už v prvej polovici augusta.

Total
23
Zdieľaní
Total
23
Zdieľať