Samsung spúšťa letnú akciu: Až 160 € späť a 256 GB microSD karta k tomu!

Samsung sa rozhodol, že tohtoročné leto poriadne oslávi. Od 1. júla spúšťa zaujímavú akciu na vybrané modely, ktoré ti umožnia získať nové zariadenia s až 160 € zľavou a k tomu dostať aj 256 GB microSD kartu.

Samsung sa rozhodol, že tohtoročné leto poriadne oslávi. Od 1. júla spúšťa zaujímavú akciu na vybrané modely, ktoré ti umožnia získať nové zariadenia s až 160 € zľavou a k tomu dostať aj 256 GB microSD kartu. Akcia platí pre ľudí, ktorí sa rozhodnú odpredať akékoľvek staré zariadenie.

Nižšie prikladáme informácie priamo od slovenského zastúpenia Samsungu, ktoré akciu spúšťa.

Postup výkupu a uplatnenia si bonusu

Registrácia nového zariadenia

Na stránke www.novysamsung.sk zákazník zaregistruje údaje o novom zariadení, ako model nového zariadenia, IMEI číslo nového zariadenia, dátum kúpy nového zariadenia, predajňa, kde si zakúpil nové zariadenie, kópia pokladničného dokladu alebo faktúry nového zariadenia. Doklad o kúpe bude akceptovaný s dátumom maximálne do 5. augusta 2018. Registrácia potrebných údajov na stránke www.novysamsung.sk bude možná do 9. augusta 2018. Na jednu registráciu zákazníka je možné zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového zariadenia Samsung.

Registrácia starého zariadenia

Na stránke www.novysamsung.sk zákazník zaregistruje všetky potrebné informácie o stave starého zariadenia, ktoré chce odpredať a uvedie spôsob, ako chce svoje staré zariadenie odovzdať. Môže tak urobiť osobne, na jednej zo značkových predajní Samsung alebo na jednej z predajní výkupcu, alebo ho odoslať zdarma kuriérom.

TIP REDAKCIE
Hranicu 1 milióna bodov v AnTuTu prekonal ďalší smartfón, tentokrát od Realme

Bonus

Výkupná suma za staré zariadenie bude zákazníkovi vyplatená po overení stavu zariadenia. Suma bude vyplatená zákazníkovi osobne na predajni alebo bude zaslaná bankovým prevodom na účet zákazníka.

Finančný bonus k novému zariadeniu bude zákazníkovi zaslaný bankovým prevodom na jeho účet po overení správnosti zaregistrovaných údajov do 35 pracovných dní.

Extra bonus v podobe 256 GB pamäťovej karty bude zákazníkovi zaslaný poštou na adresu zákazníka po overení správnosti zaregistrovaných informácií. Pamäťová karta bude zaslaná len zákazníkom, ktorí si zakúpili Samsung Galaxy S9 alebo Galaxy S9+.

Zoznam modelov prístrojov Samsung Galaxy a hodnoty bonusov

Samsung ti k vlajkovým lodiam pribalí aj 256 GB microSD kartu

Ak by si sa o možnosti kúpiť si zariadenie Samsung za zvýhodnenú cenu chcel dozvedieť viac, zamier na www.novysamsung.sk.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať