Do Google Play dorazila nádherná logická hra, ktorá získala niekoľko ocenení

0
gorogoa

Ak uprednostňujete skôr pokojné hry, v ktorých musíte riešiť rôzne hlavolamy a logické hádanky, máme pre vás skutočný unikát. Do obchodu s aplikáciami a hrami pre platformu Android konečne dorazil titul s názvom Gorogoa.

Gorogoa je výnimočná hra, ktorú vyvinul nezávislý vývojár Jason Roberts. Hra získala niekoľko ocenení, pričom bola najskôr dostupná pre počítače, Nintendo Switch a iOS zariadenia, na ktoré dorazila koncom minulého roka.

Tento rok v marci sa hra objavila na platformách PS4 a Xbox One. Bolo tak len otázkou času, kedy autor pripraví verziu určenú pre zariadenia s operačným systémom Android. Predbežné registrácie skončili a hra sa dá aktuálne už stiahnuť.

gorogoa

Gorogoa je jedinečnou hrou, ktorá kombinuje príbeh s logickými riešeniami, užívateľovi podaný formou akejsi komiksovej knihy. Príbehu dáva život nádherné a ručne kreslené animácie spolu so súborom hádaniek, ktoré budete riešiť manipulovaním so zobrazenými scénami.

gorogoa

Postačia vám pre to jednoduché gestá a dotykové ovládanie. Kľúčom k úspechu je logické myslenie, ktoré ľahko vyrieši aj zdanlivo náročné hádanky. Gorogoa nie je pre každého a určite sa z hry nestane najsťahovanejší titul roka. Fanúšikovia žánru si však prídu na svoje.

Hra stojí 4,29 EUR, neobsahuje žiadne reklamy ani mikro transakcie a stiahnete si ju z tohto odkazu, ktorý vás presmeruje do obchodu Google Play.

Gorogoa