Chceš vedieť ako bude vyzerať Xiaomi Mi 8? Tu je TOP model v plnej kráse

Xiaomi sa pár dní pred predstavením chystanej novinky, Xiaomi Mi 8, nedarí udržať unikajúce informácie na uzde. Tentokrát sa nám na vlajkovú loď spoločnosti naskytol jeden z najlepších pohľadov.

Xiaomi sa pár dní pred predstavením chystanej novinky, Xiaomi Mi 8, nedarí udržať unikajúce informácie na uzde. Tentokrát sa nám na vlajkovú loď spoločnosti naskytol jeden z najlepších pohľadov. Môže za to výrobca ochranného skla, informuje server GSM Arena.

Zaujímavý je však aj dizajn samotného krycieho skla, ktorý sa svojim tvarom musí prispôsobiť výrezu v displeji. Bohužiaľ, k dispozícii máme len obrázky a nič viac. O Mi 8 neunikli žiadne nové detaily. Dobrou správou však je, že na predstavenie už dlho čakať nebudeme. Top model výrobcu bude spolu s fitness náramkom Xiaomi Mi Band 3 predstavený už 31. mája priamo v Číne.

Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 8

Z druhého obrázku je jasne vidieť, že Xiaomi Mi 8 podobne ako ďalšie populárne zariadenia, neponúkne možnosť pripojiť si k nemu slúchadlá s 3,5 mm koncovkou. Z doterajších správ vieme, že Xiaomi Mi 8 bude poháňať procesor Snapdragon 845, 6 GB operačná pamäť RAM a až 128 GB úložisko. Chýbať pochopiteľne nebude ani duálny fotoaparát.

TIP REDAKCIE
Samsung vyvracia špekulácie: Exynos 2200 vraj nemá problémy, predstavený bude popri Galaxy S22!

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať