Krajší router ako ten od Xiaomi si ešte nevidel, teraz je ešte aj v ZĽAVE

Len nedávno tu bola zľava na štýlovú elektrickú kolobežku z dielne Xiaomi, teraz prichádza rad aj na špičkový router s dizajnom pre skutočných fajnšmekrov.

Len nedávno tu bola zľava na štýlovú elektrickú kolobežku z dielne Xiaomi, teraz prichádza rad aj na špičkový router s dizajnom pre skutočných fajnšmekrov. Táto parádna vecička pozostáva až zo štyroch naozaj schopných antén a aby ju bolo možné pohodlne ovládať, tak si rozumie s aplikáciou pre naše smartfóny. 

Používateľ vďaka tomu nadobudne akési diaľkové ovládanie, ktoré mu vie v prípade potreby poskytnúť priestor na nekomplikovaný manažment prístupu k internetu. Konštrukcia tohto sieťového zariadenia pozostáva z dvoch LAN portov, jedného WAN portu a jedného USB 3.0 portu, kam možno fyzicky pripojiť kompatibilné príslušenstvo.

V technickej špecifikácii sa okrem iného spomína aj dual-band Wi-Fi (dve pásma – 2,5 GHz a 5 GHz – na vykrytie nedostatkov) alebo 300 Mbps rýchlosť (v 5 GHz pásme 867 Mbps). Rovnako v nej nechýba ani dvojjadrový procesor MT7621A MIPS či 256 MB operačná pamäť RAM (DDR3-1200).

TIP REDAKCIE
Motorola má tento rok predstaviť DELO s 200 Mpx fotoaparátom! Lákadiel však ponúkne oveľa viac

Router od Xiaomi nájdeš v ponuke e-shopu TomTop, kde je momentálne v časom aj množstvom limitovanej zľave. Keď sa teda poponáhľaš, tento podarený kúsok môže byť tvoj iba za necelých 33 eur. Dovoz až na Slovensko ide na účet predajcu a môže trvať až 20 pracovných dní. Ak si však čo-to priplatíš, pôjde to potom podstatne rýchlejšie.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať