Honor 10 opäť ukazuje krivky: Farba jeho tela by sa mala meniť podľa teploty!

Nadchádzajúci kúsok z dielne spoločnosti Honor odhalil celú svoju zadnú časť.

Nadchádzajúci kúsok z dielne spoločnosti Honor odhalil celú svoju zadnú časť. Android smartfón ponúkne oblé krivky, sklenené prevedenie, duálny fotoaparát a aktuálny farebný trend – takzvaný gradient. Ten však bude viditeľný až vtedy, keď Honor 10 trošku zahrejeme. 

Nepôjde teda o fixný farebný prechod, ako tomu je pri Huawei P20, ale o niečo, čo bude záležať od aktuálnej situácie s teplotou moderne vyzerajúcej konštrukcie. Keď ju teda vystavíme priamemu slnku počas teplého letného dňa alebo ju iba chvíľu podržíme v našich dlaniach, jej časť by mala onedlho zmeniť svoju farbu z pôvodnej modrej na fialovú.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Huawei P20 Pro: Narodil sa nový kráľ!

Posledné úniky z čínskych sociálnych sietí navyše dávajú najavo, že prechod medzi jednotlivými farbami nie je tentokrát orientovaný horizontálne, ale vertikálne. Výrobca sa tým podľa všetkého chce odlíšiť od špeciálneho prevedenia (tzv. Twilight) vlajkovej lode čínskeho giganta Huawei, pod ktorého krídla patrí.

Honor 10 a jeho výbava

Technické špecifikácie Honor 10 má tvoriť až 5,8-palcový zobrazovací panel s tenučkými rámikmi aj kontroverzným výrezom, hi-tech čipset Kirin 970 s AI procesorom, až 6 GB RAMka, 256 GB úložisko či najnovší Android 8.1 Oreo s grafickou nadstavbou EMUI 8.1. Rovnako možno počítať so zvýšenou odolnosťou voči vode či drobným zrnkám piesku, čiže pripadá do úvahy certifikácia buď podľa normy IP67 alebo až IP68.

Predstavenie netrpezlivo očakávanej mobilnej novinky prebehne už o mesiac, konkrétne 15. mája priamo v Londýne.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať