reklama

Dráma aj poriadna komédia: Reklama čínskeho výrobcu smartfónov ťa určite dostane

Nie je smartfón ako smartfón a nie je reklama ako reklama. Snímky, ktoré propagujú inteligentné mobilné telefóny, nemusia končiť iba pri známych tvárach, jednoduchom poukazovaní na kľúčové funkcie či emocionálne vypätej hudbe. 

Nie je smartfón ako smartfón a nie je reklama ako reklama. Snímky, ktoré propagujú inteligentné mobilné telefóny, nemusia končiť iba pri známych tvárach, jednoduchom poukazovaní na kľúčové funkcie či pri emocionálne vypätej hudbe. 

Samozrejme, česť výnimkám. Už neraz sme videli skutočne podarenú reklamu, ktorá si zaslúži pozornosť. Napríklad pštros od Samsungu bol skvelý, pričom si odniesol rovno sedem ocenení z prestížnej ankety Clio Awards. Zapôsobila tiež reklama od LG, v ktorej si zahral niekdajší kapitán misie Apollo 13.

Reklama čínskeho výrobcu smartfónov značky AGM je však trochu iná, ako vyššie spomínané príspevky. Ona je vlastne úplne iná a vôbec to nemyslíme v zlom. Reklama na sledovateľov útočí dramatickým vtipom, čo sa tvorcom rozhodne podarilo.

TIP REDAKCIE
Britské O2 zverejnilo skvelú VIDEO reklamu plnú modrých zajacov a elektronickej hudby

Predstavte si, že by veda dokázala vďaka technologickému pokroku prevteliť zosnulú milovanú osobu do… smartfónu. Viac už v exotickej (a bizarnej) reklame.

https://youtu.be/aRipO7_Xd9A

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať