Nokia 9 prinesie bezrámikový displej a funkciu, po ktorej bažia tisícky ľudí!

Pripravovaná Nokia 9 môže priniesť veľmi zaujímavú výbavu.

0

Ak by sme mali menovať spoločnosť, ktorá nás nie len počas MWC 2018, ale počas celého začiatku tohto roka prekvapila najviac, určite by to bola Nokia. Fínsky výrobca pod taktovkou HMD Global robí všetko tak, ako má.

Predstavuje jedno lepšie zariadenie za druhým, čo je zjavné aj zo záujmu médií, no hlavne zo strany spotrebiteľov. Tí si novodobú Nokiu okamžite zamilovali. Jedno im však stále chýba – poriadna vlajková loď bez akýchkoľvek obmedzení.

Tou má byť chystaná Nokia 9 pre rok 2018. Jej silnými stránkami majú byť obrovský výkon, bezrámikový displej natiahnutý na celú prednú stranu a ešte jedna fajnotasnímač odtlačkov prstov priamo v displeji. Podobné riešenie sme videli už počas CES 2018, keď podobné zariadenie predstavil výrobca Vivo.

TIP REDAKCIE
PRVÉ POCITY z nových Nokií: Sirocco je šperk, do ktorého sa zamilujete

Okrem zaujímavého systému zabezpečenia zariadenia by sme sa mali dočkať 5,7-palcového displeja s pomerom strán 18:9, ktorý by mal ponúknuť aj (ne)obľúbený výrez. Či už pôjde o vkusnú implementáciu alebo nie ukáže čas. My sa na novinky od Nokie veľmi tešíme, tento rok začali naozaj kvalitne a veríme, že v tom aj budú pokračovať.

Čo hovoríš na nové Nokie ty? Páči sa ti, akým smerom sa firma uberá?

Páčia sa ti nové smartfóny Nokia?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...