Má malé rozmery, no čo sa týka technologických vymožeností, tak v tých aj napriek tomuto faktu nezaostáva. K novinke z dielne ostrieľaného výrobcu špičkových lietajúcich hračiek teraz dostaneš úplne zdarma 32 GB microSD kartu so značkou Samsung.

Aby si ju však mohol získať bez dodatočnej investície, DJI Mavic Air si musíš zaobstarať priamo z e-shopu GeekBuying, kde je momentálne v časovo obmedzenej zľave. Len nedávno predstavený dron tam stojí zhruba 854 eur.

Za túto sumu je však v ponuke nadštandardná výbava. Nejde totiž o obyčajnú, ale o lepšiu verziu s názvom „Fly More„, ktorej základne balenie obsahuje dodatočné batérie, nabíjací hub alebo náhradné vrtule.

Mavic Air tvorí ako skladacia konštrukcia, vďaka ktorej sa dron po zložení zmestí do rozmernejšieho vrecka, tak aj užitočný 3-osí stabilizátor obrazu, hardvér na vyhotovenie 32 Mpx sférických fotografií či natáčanie 4K videí, hneď niekoľko inteligentných prevádzkových režimov alebo akumulátor s výdržou plus-mínus 21 minút.

DJI Mavic Pro

To ale nie je všetko!

E-shop GeekBuying ponúka v rámci špeciálnej akcie okrem drona od DJI hneď niekoľko ďalších parádnych gadgetov. Špeciálna je preto, že popri dočasne zníženej cenovke zahŕňa aj dodatočný darček, ako je napríklad vyššie spomínaná microSD karta.

Pri kúpe obľúbeného Android smartfónu Xiaomi Mi6 tak nadobudnete šikovné štuple do uší a pri kúpe inteligentných hodiniek G07 od Makibes zase hračku s podobou opice. Cenovo dostupný dron JJRC H47 vás pre zmenu obohatí o minuloročný hit Fidget Spinner.

Špeciálna ponuka od GeekBuying