Táto prenosná retro konzola nesmie chýbať žiadnemu náruživému hráčovi!

Napodobnenina slávnej hernej konzoly do rúk obsahuje až 129 predinštalovaných retro hier.

Pamätáte si na legendárne konzoly Gameboy od japonskej spičky Nintendo, po ktorých sme ako decká doslova túžili? Aj keď už sú súčasťou dávnej histórie herného priemyslu, niektorým výrobcom elektroniky stále slúžia ako skvelá inšpirácia. 

A jedným z ukážkových príkladov je i tento podarený kúsok z ďalekej Číny, za ktorý momentálne nedáte viac ako 14 eur. Napodobnenina slávnej hernej konzoly do rúk obsahuje až 129 predinštalovaných retro hier v grafike s farebnou hĺbkou iba 8 bitov, vďaka čomu vám spôsobí poriadnu nostalgiu. Samotné zobrazovanie tu zabezpečuje 2,2-palcový displej.

Konštrukcia konzoly má typicky ostré hrany, tradičnú kombináciu hardvérových tlačidiel a dokonca aj otočné koliesko na reguláciu úrovne hlasitosti. Rozmery dosahujú 14,5 x 10,5 x 5 centimetrov, váha zase 205 gramov. Nabíjanie 450 mAh batérie prebieha cez zabudovaný microUSB port.

Viac informácií vrátane cenovky nájdeš priamo v e-shop Cafago, kde je momentálne na hernú konzolu dočasná zľava. Ak však siahneš aj po našom kupóne FET40, tak bude ešte väčšia. Z necelých 18 eur vieš totiž spraviť necelých 14. Za základný dovoz až na Slovensko pritom nedáš ani jeden cent.

Herná konzola a jej batéria