Aplikácia Remindee pre Android vám umožní vytvoriť pripomienky z akejkoľvek aplikácie, ktorá umožňuje zdieľanie obsahu – či už ide o Reddit, webové prehliadače alebo hocijaký online obchod.

Jednoduchý prístup, jednoduchý princíp

Jediné, čo potrebujete na vytvorenie takejto pripomienky, je jednoduché ťuknutie na tlačidlo „Zdieľať“ alebo vybrať určitý text či obrázok a zdielať ho priamo do aplikácie Remindee. Po využití jedného z týchto dvoch spôsobov by ste mali byť privítaní pop-up oknom, ktoré vás nechá nastaviť si čas pripomienky ohľadom vami určeného obsahu.

©AndroidPolice

Kde Remindee využijem?

Aplikácia sa dá veľmi dobre využiť pri ukladaní receptov, podľa ktorých sa neskôr v týždni chystáte variť alebo pri článkoch, ktoré si chcete neskôr prečítať. Remindee vám taktiež môže poskytnúť informácie ohľadom udalostí vo vašom meste, ktoré by ste istotne nechceli premeškať. Po tom, ako pripomienku uložíte, sa vám automaticky pridá do vášho zoznamu v Remindee, kde si ju môžete neskôr podľa potreby archivovať alebo upraviť.

Niečo takéto ponúka aj aplikácia Google Keep, avšak ak nie ste na nástroje na zaznamenávanie poznámok od Google zvyknutí, môžete sa v toľkých možných nastaveniach ľahko stratiť.

Remindee ponúka veľmi jednoduchý spôsob informovania používateľa o všetkom, čo vám „prebehne“ cez telefón. Aplikácia je dostupná už teraz na Google Play.