Elektrická kefka Xiaomi s parádnou cenou! Umývaj si zuby vo veľkom štýle

Čínske jabĺčko neponúka iba smartfóny, tablety alebo inteligentné televízory, ale aj množstvo rôznorodých gadgetov.

Čínske jabĺčko neponúka iba smartfóny, tablety alebo inteligentné televízory, ale aj množstvo rôznorodých gadgetov. A jedným z tých, ktoré sú v súčasnosti dostupné, je šikovná zubná kefka so špeciálnym elektrickým motorčekom.

Presne tak, Xiaomi má vo svojom obšírnom portfóliu i niečo také, čo slúži na umývanie našich zubov. Oclean SE však dokáže podstatne viac, ako len čistiť chrup – funkcionalita zahŕňa masáž ďasien, prevenciu pred paradentózou alebo také čistenie tmavého povlaku z pitia kávy. Dokopy je tak k dispozícii až 72 konfigurovateľných režimov, spomína e-shop GearBest, kde ju teraz navyše nájdeš s parádnou cenou.

Hlavná pozornosť ale patrí samotnému motorčeku. Hardvérový výrobca, ktorý so Xiaomi spolupracuje, integroval do útrob tejto zubnej kefky takzvaný vysoko-efektívny kúsok, fungujúci prostredníctvom magnetickej levitácie. Preto zvládne za jednu minútu zrealizovať až 40-tisíc pohybov. Samotná kefa pritom pochádza od americkej špičky DuPont Tynex Brilliance, takže sa môžete bez akýchkoľvek obáv spoľahnúť na prvotriednu kvalitu.

Rovnako stojí za zmienku bezdrôtová konektivita cez technológiu Bluetooth, čo slúži na spárovanie so smartfónom, kde ale treba ešte predtým nainštalovať originálnu mobilnú aplikáciu. Čo sa týka výdrže batérie, tie dva mesiace by nemali byť pri bežnej frekvencii realizácie hygieny chrupu žiadny problém.

TIP REDAKCIE
Sony chce žalovať firmu, ktorá predáva bočné kryty na PlayStation 5

Využi kupón, bude ešte lacnejšia

Ak máš záujem a chcel by si jednu, respektíve viacero kefiek objednať, môžeš siahnuť po špeciálnom kupóne (ocleanSE$3), vďaka čomu ju získaš iba za necelých 40 eur. Musíš sa ale poponáhľať, zľavy sú totiž časovo obmedzené. Viac informácií nájdeš priamo v e-shope GearBest.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať